< > Skrýt obsah

Hermitage Monte Carlo *****

S-Guide

Luxusní hotel Hermitage s výzdobou ve stylu Belle Époque sídlí v paláci, který je uveden na seznamu monackých památek. Hotel má výbornou polohu, nachází se jen 200 metrů od kasina Monte-Carlo. Hosté si zde mohou užít krásnou zimní zahradu nebo velkorysé wellness centrum o rozloze 7 000 m².

Pokoje v hotelu Hermitage jsou vybaveny dobovým nábytkem a poskytují výhled na město, do zahrad nebo na moře.V hotelu se můžete objednat na procedury s mořskou vodou nebo si zajít do sauny či fitness centra s panoramatickým výhledem na moře. 

V Crystal baru s koženými křesly si můžete vybrat z nabídky archivních vín a lihovin. V restauraci Vistamar s terasou a výhledem na přístav si pochutnáte na pokrmech gurmánské kuchyně. Bar Limùn podává vynikající čerstvé zákusky.
Hotel je skvělou volbou pro hosty, kteří očekávají špičkové služby a kteří mají zájem o zábavu a nákupy. Pro romanticky laděné prostředí je hotel oblíbený zejména pro dovolenou v páru.
 
Letiště v Nice je odtud vzdáleno 40 minut jízdy a na vyžádání je dostupná také doprava vrtulníkem. Hotel nabízí zdarma kyvadlovou dopravu na soukromou pláž.
 

Restaurace

L’Hirondelle and terrace se zaměřuje na zdravou kuchyni s mořskými plody a středomořské pokrmy od šéfkuchaře Jeana-Claude Brugela. Le Vistamar and terrace je elegantní michellinská restaurace, která nabízí autentické a harmonické pokrmy ze středomoří od šéfkuchaře Benoîta Witze. Krásná terasa poskytuje nádherný výhled na přístav Monaka a zdejší slavnou skálu. Crysal Bar je velmi příjemné místo na aperitiv nebo drink po večeři. Útulný salonek Crystal Terrasse návštěvníkům nabízí úžasný panoramatický výhled na Středozemní moře, Port Hercule a Monako. Odpolední čaj s lahodným domácím pečivem si od 16:00 můžete vychutnat v  Le Limùn. Večer si zde potom můžete užít zábavu a koktejly.

Tématická doporučení

Vybavení:
Minibar, Televize, Klimatizace, Telefon, Internet
Aktivity:
Fitness, Bazén, Golf, Degustace vína, Tenis, Nákupy
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Konferenční centrum, Privátní pláž , Sauna, Helipad, Kasino, Lázně, Obchody

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.