< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Hotel Lancester Paris *****

S-Guide

Butikový Hotel Lancester Paris leží v nejmódnější části Paříže ve „zlatém trojúhelníku“ Avenue des Champs-Elyseés, Avenue Montaigne, Avenue George V a Rue du Faubourg Saint Honoré, kde jsou umístěny nejluxusnější obchody všech světoznámých designerů a značek.
Z Hotelu Lancester jsou pro hosty snadno dostupná známá místa jako je například vítězný oblouk - Arc de Triomhe, Grand Palais, Petit Palais nebo Louvre.

Kromě luxusního ubytování v elegantně dekorovaných pokojích a suitech nabízí hotel i vynikající gastronomii, restaurace La Table Du Lancester se dokonce může pochlubit dvěma Michelinskými hvězdami a milovníci sladkostí se mohou těšit na speciální menu horké čokolády v hotelovém baru. Cesta z letiště Charles de Gaulla do hotelu zabere přibližně 45 minut jízdy.

Restaurace

V hotelu je pro hosty připravena vynikající gastronomie v restauracích Julien Rouchteau a La Table Du Lancester, která byla oceněna dvěma Michelinskými hvězdami. Součástí hotelu je také Courtyard garden, kde si hosté v poklidném prostředí v centru Paříže mohou vychutnat odpolední kávu, oběd či večeři. Hotelový bar The Bar, an Atmosphere nabízí kromě koktejlů a jiných populárních nápojů také široký sortiment horké čokolády.  

Vybavení:
Klimatizace, Dokovací stanice pro iPod, Telefon, Trezor, Televize, Minibar
Služby:
Hlídání dětí, Připojení k internetu WI-Fi na veřejných místech, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.