< > Skrýt obsah

Le Mas Candille *****

S-Guide

Le Mas Candille je úžasný 5hvězdičkový hotel, který se nachází v Mougins mezi Cannes a Nice. Svým hostům nabízí zajímavou směsici tradiční architektury a moderního vybavení. Hotel je součástí značky Hotel Relais & Châteaux a jeho služby jsou opravdu na špičkové úrovni. K ubytování je zde k dispozici 45 krásně zařízených pokojů, včetně sedmi apartmánů. Součástí hotelu je vyhlášené spa s produkty značky ESPA, které pro své služby získalo již mnoho ocenění a je tím pravým útočištěm klidu a pohody. Milovníci gastronomie jistě potěší pokrmy michellinské restaurace Le Candille.

Hotel je obklopen parkem o rozloze 4,5 hektaru a je skvělou základnou pro objevování francouzské riviéry. Zaměřují se zde ale také na pořádání konferencí a firemních či společenských akcí.

Le Mas Candille je ideální místo pro oslavu životu. Cesta z letiště v Nice sem trvá asi půl hodiny jízdy autem.

Restaurace

Le Candille je michelinská restaurace, která zve k objevování kreativní a jemné kuchyně. Restaurace byla v roce 2012 kompletně zrekonstruována a slibuje opravdový kulinářský zážitek v luxusním prostředí a zároveň potěší úchvatným výhledem na úpatí Alp. V zákulisí kuchyně je možné zarezervovat si tzv.Chefs Table a přihlížet tak zblízka dílu místního šéfkuchaře, který pro vás připraví speciální menu o 6 chodech. La Pergola je letní restaurace se středomořskou kuchyní. V Mas Candille je hostům k dispozici také příjemný bar, terasa nebo vinný sklep.

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, Klimatizace, Televize, Minibar, Internet
Aktivity:
Fitness, Tenis, Degustace vína, Bazén, Romantické večeře, Výlety do okolí , Pěší turistika, Nákupy, Golf
Služby:
Masáže, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.