< > Skrýt obsah
Raffles Paris se nachází v samém srdci Paříže, jen pár kroků od bulváru Champs-Elysées a Vítězného oblouku. Pokud si chcete užít kombinaci pařížského klasického Chic stylu s pobytem ve vibrujícím centru velkoměsta, je hotel určen přesně pro vás. 
Raffles byl otevřen již v roce 1928 a mezi známé osobnosti, které hotel navštívili, patří například Ernest Hemingway, Michael Jackson a další. Hotel nabízí ubytování ve 149 luxusních pokojích a 3 nádherných prezidentských Suite. Pokoje jsou designované Philippem Starckem, slavným francouzským designérem a nezapřou inspiraci 50. a 60. léty: pokud patří mezi vaše oblíbené styl chic a art deco, jste zde správně. 
K dispozici je hostům také kino, umělecká galerie, exkluzivní služby a soukromá sbírka umění. Lázně My Blend by Clarins, 1500 metrů čtverečních, nabízí dokonalé místo pro úplnou relaxaci a požitek. 
 

Restaurace

Hotel nabízí pro hosty několik možností stravování. V restauraci Matsuhisa Paris můžete ochutnat asijskou kuchyni s jihoamerickým nádechem. Šéfkuchařem je zde světově známý Nomu Matsuhisa. Restaurace Il Carpaccio, s jednou Michelinskou hvězdou, nabízí tradiční italskou kuchyni. La Cuisine je skvělou volbou pro snídani nebo brunch. V Le Bar Long můžete ochutnat originální míchané nápoje. Za pěkného počasí je k posezení připravena krásná zahradní terasa.
Vybavení:
Trezor, Telefon, Denní tisk , Televize, Minibar
Aktivity:
Cyklistika, Posilovna, Balijské tance, Bazén
Služby:
Kosmetika , Lázně, Sauna, Kino, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.