< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Shangri-La Hotel Paris *****

S-Guide

Shagri-La Hotel Paris se nachází v rezidenci z 19. století v 16. pařížském obvodu, což je jedna z nejuznávanějších lokalit města. V roce 2010 byl Shangri-La Hotel Paris otevřen jako první hotel řetězce Shangri-La v Evropě vůbec. Tento luxusní hotel se může pochlubit několika oceněními a dvěma restauracemi s Michelinskou hvězdou.

Shangri-La Hotel Paris si oblíbí především páry. Hotel totiž nabízí pokoje s výhledem na nedaleko vzdálenou Eiffelovu věž a romantici si zde ve společnosti svítící Paříže ve večerních hodinách mohou užít příjemné společné chvíle.
Díky příznivé lokalitě mohou hosté snadno navštívit významná místa a pomníky v centru Paříže, zatím co milovníci nákupů a luxusních butiků určitě rádi zavítají do „zlatého trojúhelníku“ Avenue des Champs-Elyseés, Avenue Montaigne, Avenue George V a Rue du Faubourg Saint Honoré, kde jsou umístěny nejluxusnější obchody všech světoznámých designerů a značek.

Cesta z letiště Charless de Gaulle zabere přibližně 45 minut jízdy autem.

Restaurace

Dvě ze tří hotelových restaurací se mohou pochlubit Michelinskou hvězdou. Konkrétně L´Abeille, kde nabídku menu tvoří především francouzské speciality, a Shang Palace s čínskou kuchyní. V La Bauhinia mohou hosté během obědů a večeří vybírat z francouzských a asijských pokrmů. Koktejly, vína a jiné oblíbené nápoje jsou pak podávány v hotelovém baru Le Bar and Lounges

Vybavení:
Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Internet, Trezor, Televize, Minibar
Aktivity:
Fitness, Bazén
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čištění obuvi, Hlídání dětí, Lázně, Poštovní služby

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.