< > Skrýt obsah

 V srdci Provence leží 5* hotel Terre Blanche, který je ideální destinací pro objevování jižní Francie. Podlehněte kouzlu okolních provensálských vesnic, navštivte slavné trhy s jejich nesčetnými chutěmi a vůněmi nebo si odpočiňte na slavné pláži Azurového pobřeží.

Samotné ubytování, v luxusních vilách a apartmánech, se rozkládá na kopcích s výhledem na kouzelné okolní vesničky. 
Terre Blanche nabízí spojení luxusu, klidu, sportu a pohody. Hosté zde mohou načerpat nové síly, ochutnat středomořskou kuchyni a procházet se krajinou, typickou pro jižní Francii.
V areálu hotelu se nachází dvě špičková 18ti jamková hřiště, tenisové kurty, bazény, fitness a velké spa, kde se můžete nechat hýčkat nebo relaxovat ve vnitřním vyhřívaném bazénu. 
Zajímavostí je, že pozemek kdysi vlastnil slavný herec Sean Connery.
 
Cesta do resortu trvá asi 45 minut jízdy z Cannes a hodinu z mezinárodního letiště v Nice. 
 

Restaurace

 V Terre Blanche mají hosté na výběr až ze 4 výborných restaurací. V michelinské restauraci La Faventia jsou servírovány pokrmy vynikající francouzské kuchyni. The Gaudina, elegantní místo s jazzovou atmosférou, kde si hosté mohou vychutnat oběd nebo oblíbený nápoj při příjemném posezení na terase při tónech piana. 

Restaurace The Caroubiers s výhledem na golfové hřiště zve na oběd u krbu nebo na terase v závislosti na ročním období a nabízí celou řadu zajímavých jídel. The Tousco Grill je letní restaurace se zastíněnou terasou situovaná poblíž bazénu, která nabízí lehké a svěží pokrmy.
 
Vybavení:
Žehlící prkno a žehlička, CD/ DVD Přehrávač, Televize, Klimatizace, Trezor, Bar, Elektrické buginy, Telefon
Aktivity:
Výlety lodí, Jízda na koni, Bazén, Golf, Posilovna, Plavby lodí, Cyklistika, Tenis, Výlety do okolí , Jogging
Služby:
Lety helikoptérou, Dětská herna, Lázně, Helipad, Dětský klub, Masáže, Sauna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.