< > Skrýt obsah

Ananda In The Himalayas *****

S-Guide

Ananda in the Himalayas je luxusní SPA resort umístěný v  prostorách Mahárádžova paláce v podhůří Himálájí. Toto místo s duchovní atmosférou je obklopeno lesy a poskytuje krásný výhled do údolí řeky Gangy. 

Pro své služby získala Ananda mnoho ocenění a řadí se mezi nejlepší SPA hotely na světě. Vybrat si zde můžete z více než 80 kosmetických a léčebných programů či terapií. Ty nabízí spojení tradiční ajurvédy, jógy, vedanty a zdravé organické kuchyně, které vede k obnovení tělesné rovnováhy a duševní harmonie. Na čerstvém horském vzduchu se můžete během pobytu nechat unášet kouzlem přírody a klidu. Pod vedením zkušených odborníků je pro vás připraven skutečně nezapomenutelný a jedinečný wellness zážitek. 
 
Ananda leží 40 minut jízdy od letiště Dehradun. Na toto místní letiště navazuje letecký spoj z mezinárodního letiště v Dillí.
 

Restaurace

Ananda se zaměřuje na wellness kuchyni, která zahrnuje klíčové principy ajurvédy. Po konzultaci s odborníky jsou zde hostům pokrmy sestaveny na míru tak, aby co nejlépe pomáhaly revitalizovat tělo.  Využívány jsou čerstvé přírodní potraviny s nízkým obsahem tuku a kalorií. 

Jedinečný kulinářský zážitek si můžete dopřát v místní restauraci, která se specializuje na to nejlepší z indické, asijské a evropské kuchyně. Lehké občerstvení a odpolední čaj se podává v The Tea Lounge v paláci Viceregal. U bazénu si potom můžete vychutnat lehké a zdravé občerstvení a zároveň se pokochat nádherným výhledem. Na přání hostů může být jídlo servírováno v soukromí vlastního pokoje nebo na vybraném místě v hotelu.
 

Tématická doporučení

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Telefon, Internet, Klimatizace, Trezor, Televize, DVD přehrávač
Aktivity:
Aquagym, Hiking, Golf, Meditace, Jóga, Raftování, Exkurze s návštěvou místních chrámů, Bazén, Vedanta, Fitness, Jogging, Kurzy vaření, Safari, Ukázky indických tanců, Stretching, Expedice a výlety do přírody a na historická místa, Ajuverda
Služby:
Masáže, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.