< > Skrýt obsah

Baglioni Hotel Luna, Venice *****

S-Guide
Benátky jsou neuvěřitelným městem plným historie, kultury, umění a romantiky. Doslova očaruje všechny návštěvníky, a to převážně z jednoho důvodu, je téměř zastavené v čase a přetéká krásou všech druhů. 
Vychutnejte si kouzlo vaší návštěvy, pobytem v jednom z nejlepších 5* hotelů v Benátkách - Baglioni Hotel Luna, který je navíc domovem plnohodnotné umělecké galerie.  Nedávná rekonstrukce zdůrazňuje neuvěřitelnou krásu stylu a architektonických linií. 
Můžete si vybrat ze široké nabídky pokojů a plně vybavených apartmánů v benátském stylu. Každý pokoj a apartmán nabízí krásné panoramatické výhledy na benátskou lagunu, královskou zahradu nebo ostrov San Giorgio a povodí San Marco. Pohodlí pobytu pak doplňuje osobní služba komorníka.
Baglioni Hotel Luna se nachází v centru, pouhou minutu chůze z náměstí svatého Marka a necelou hodinu jízdy z letiště.

Restaurace

Pro hosty je v hotelu připravena restaurace Canova s velmi útulnou atmosférou připomínající 18. století ve Francii. Canova je ideální kulinářskou oázou, je vítězem ocenění Fogher d'Oro a Gambero Rosso a jedná se o jednu z nejlepších benátských hotelových restaurací. V teplých dnech si můžete své jídlo vychutnat na krásné terase s  výhledem na kanál a královské zahrady. Kuchyně nabízí inovativní menu, které spojuje místní benátské recepty s mezinárodním trendem. 
V Caffé Baglioni si mohou hosté užít klidné tiché atmosféry s aperol spritz nebo jiným oblíbeným nápojem s výhledem na známé zahrady Royal Garden. 
 
Vybavení:
Televize, Minibar, Internet, Trezor
 

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.