< > Skrýt obsah

Borgo Egnazia leží v jižní Itálii, přímo v srdci Apulie, poblíž malebného městečka Fasano. Resort je umístěný v zelených svazích olivových hájů a vinic, jen pár kroků od křišťálového pobřeží Jaderského moře.

Borgo Egnazia se vyznačuje tradiční apulijskou architekturou ve spojení s moderním designem a vysokým smyslem pro detail. Hosté se zde mohou ubytovat v elegantních pokojích a suitech, dvoupatrových řadových domcích evokujících vzhled místní vesnice nebo v luxusních vilách s bazénem. Dobře vybavené pokoje jsou zařízeny v uklidňujících odstínech bílé barvy a mají vždy vlastní balkon nebo terasu s výhledem na moře, okolní svahy nebo golfový klub San Domenico. Celý resort obklopují rozlehlé citrusové zahrady v arabském stylu, které lemují suché kamenné zídky.

Kromě nádherných pláží je v regionu možné obdivovat také historické památky, místní kulturu, umění a venkovské tradice, o které se zdejší srdeční obyvatelé velmi rádi podělí. Pro odpočinek a relaxaci jsou hostům k dispozici lázně Vair. V Borgo Eganize je několik restaurací, které servírují pokrmy vyhlášené středomořské kuchyně s množstvím čerstvých ryb a regionálních surovin.

Dovolená v nádherném prostředí resortu je vhodná pro rodiny, páry nebo skupinky přátel. Všichni zde najdou dobré zázemí a  bohaté množství volnočasových aktivit.

Restaurace

Borgo Egnazia přináší svým hostům několik možností stravování. Restaurace Due Camini je nejvíce sofistikovaná, gurmánská restaurace v celém resortu. Hosté zde mohou ochutnat především speciality místní kuchyně. La Frasca nabízí středomořské pokrmy. V Trattoria Mia Cucina jsou servírovány skvělé pizzy přímo z pece. Pescheria Da Vito je restaurace, která se nachází přímo na pláži a návštěvníky láká na lehké a chutné saláty, těstoviny nebo grilované čerstvé ryby. V Il Cortile je k dostání středomořská a tradiční apulijská kuchyně. Restaurace Da Puccetta byla vytvořena speciálně pro děti, na výběr jsou zde zdravá a chutná jídla.
V Baru del Portorico mohou hosté ochutnat skvělé míchané alkoholické nápoje ale také nealkoholické ovocné koktejly.

Vybavení:
Internet, Minibar, Trezor, Telefon
Aktivity:
Rybolov, Golf, Kajaky, Bazén, Fitness, Vodní sporty, Tenis, Výlety lodí, Kurzy vaření, Degustace vína, Jízdní kola, Jóga
Služby:
Obchod se suvenýry, Dětský klub, Lázně, Klub pro teenagery

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.