< > Skrýt obsah

Hotel Cala di Volpe leží v nejpřitažlivější romantické části pobřeží Costa Smeralda. Hotel připomíná okouzlující rybářskou vesnici s malebnými sardinskými domy a přístavišti, které vyčnívají do moře zbarveného od průsvitně tyrkysové, smaragdově zelené až po hluboce azurovou.

Každý ze 100 pokojů s výhledem na moře a 21 apartmánů vzdává hold jedinečnému umění a přírodním krásám Sardinie. Minimální elegantní dekor je inspirován tradičním sardinským nábytkem a řemeslným uměním. Pro ještě více exkluzivního atmosféru je zde prezidentské apartmá, se třemi ložnicemi, dvěma salonky, parní lázní, jedním soukromým vyhřívaným bazénem a nádherným výhledem na smaragdovou zátoku.

V hotelu Cala di Volpe si hosté mohou vychutnat sbírku epikurejských zážitků: od relaxace u bazénu až po vynikající jídlo v restauracích pod značkou Cala di Volpe a grilování. Restaurace vylepšená expresivní architekturou Jacquese Couellea a typická krása Costa Smeraldy, doplňuje kulinářskou nabídku, která obsahuje původní suroviny od nejlepších producentů Sardinie a mezinárodní klasické pokrmy, které potěší gurmány z celého světa.

Restaurace

Venkovní posezení v restauraci Barbecue se těší krásnému výhledu na třpytivou zátoku a potěší Vás bohatý bufet, který nabízí pokrmy inspirované Sardinií, středomořská a mezinárodní kuchyně nebo lahůdky grilované na dřevě.
 
Sbírka delikátních koktejlů a živé klavírní hudby, kultovní architektura a nádherný výhled na záliv přivítá hosty v Lobby baru.
 
Bar La Piazzetta nabízí hostům ideální místo, kde si můžete po osvěžujícím plavání dopřát studený nápoj a vychutnávat místní pochoutky.
 
Venkovská elegance, živé barvy a ikonický nábytek jsou typické pro Il Pontile Bar. Mistrovsky míchané koktejly s výhledem na přístav jsou skvělým zážitkem.
 
Odpočiňte si v hotelovém Atrium Baru, nebo navštivte vinný sklípek La Cave s jedinečným prostředím,  kde můžete ochutnat z více než 400 lahví nejlepších světových vín.
 

 

Vybavení:
Bar, Telefon, Minibar, Televize
Aktivity:
Plážové sporty, Tenis, Rybolov, Plážový volejbal, Potápění, Výlety do okolí , Golf, Jízda na koni, Bazén pro dospělé, Squash, Fotbal, Bazén pro děti, Plavby lodí, Plavání, Bazén
Služby:
Dětská herna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.