< > Skrýt obsah

Castello del Nero *****

S-Guide

Castello del Nero je jedním z nejluxusnějších hotelů v Toskánsku. Nachází ve městě Tavarnelle Val di Pesa, v srdci vinařského regionu Chianti. V blízkosti leží fascinující italská města jako Florencie, Siena a Pisa.

Hotel stojí na místě velkolepého hradu z 12. století, který byl pečlivě zrekonstruován tak, aby zde zůstaly zachovány původní stavební prvky. V luxusních pokojích a suitech se spojuje kouzlo minulých časů a moderní komfort. Nástěnné fresky a okouzlující klenuté stropy dodávají hotelu na historické atmosféře a připomínají vznešenou minulost tohoto výjimečného regionu. Z hotelu je úchvatný výhled na zvlněné svahy vinic a olivových hájů. Součástí Castello del Nero jsou vyhlášené exkluzivní lázně ESPA, které hostům poskytují dokonalý požitek a nerušené útočiště. Dále je k dispozici bazén a fitness centrum.

Hotel je známý také pro vysoké standardy stolování v michelinské restauraci La Torre, která k přípravě pokrmů využívá ekologické suroviny z místních zdrojů. 

Castello del Nero je vhodným místem pro pořádání konferencí a společenských událostí, nerušenou wellness dovolenou nebo romantické svatební cesty. Na své si zde přijdou milovníci vína a gastronomie.

 

Restaurace

Castello Del Nero přináší hostům gastronomické zážitky té nejvyšší úrovně. Pýchou hotelu je michelinská restaurace La Torre, která je jednou z nejlepších v celém Toskánsku. Restaurace se nachází v prostorách bývalých hradních stájí a má nádherný panoramatický výhled na okolní krajinu. Servírují se zde speciality italské a toskánské kuchyně, připravené výhradně z čerstvých surovin a podle místních tradic. V restauraci lze zakoupit červené víno a olivový olej z vlastní produkce. Restaurace La Taverna je umístěna v bývalé hradní kuchyni a hosté si tu mohou pochutnat na originálních pokrmech typických pro toskánskou oblast. V teplých dnech je možné využít neformálního posezení u bazénu na zahradě. 

The Bar se rovněž nachází v prostorách původní kuchyně a je propojen s vinárnou. Tyto stylové prostory jsou ideální pro večerní relaxaci. K dispozici je široký výběr toskánských i mezinárodních piv, vín, grappy, whisky i koktejlů. Speciální zážitek nabízí vinný sklípek ze 12. století, kde se pořádají ochutnávky vína pod vedením zkušených someliérů nebo soukromé oslavy.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Televize, Trezor, Minibar, Telefon, Klimatizace
Aktivity:
Bazén, Cyklistika, Jízdní kola, Golf, Tenis, Výlety do okolí , Ochutnávky olivového oleje, Aktivity pro rodiny s dětmi , Fitness, Kurzy vaření, Lety balonem, Hledání lanýžů s průvodcem , Degustace vína, Jízda na koni, Pěší turistika
Služby:
Lázně, Hlídání dětí , Kosmetika , Kadeřník , Pořádání konferencí a významných příležitostí, Půjčovna aut a skútrů, Svatební kaple

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.