< > Skrýt obsah

Sofistikovanost a krása - to je to, co charakterizuje resort Chia Laguna s terasami s výhledem na záliv a lagunu osídlenou růžovými plameňáky. Vlnící se duny bílého písku, nádherné tyrkysové moře a panoramatická krajina, ve které je resort zasazen, zvou k odpočinku od všech všedních starostí.

V resortu se nacházejí dva pětihvězdičkové hotely - Laguna a Spazio Oasi, v nichž si dovolenou užijí páry i rodiny s dětmi. Chia Laguna nabízí řadu zábavných a vzrušujících aktivit, včetně windsurfingu, plachtění, kanoistiky, jízdy na koni, šnorchlování, nočního potápění, výletů po okolí na horských kolech nebo v jeepech a výletů na moři. Jako nejlepší relax po dni plném aktivního dobrodružství se nabízí návštěva místního Chia Natural Spa s exkluzivním okruhem Bioaquam®. 

V blízkém okolí lze navštívit archeologické naleziště Nora, starobylé římské a předřímské město umístěné na poloostrově u Chia, nyní muzeum pod širým nebem, nebo starobylé hlavní město Sardinie Cagliari, které zažilo vládu několika civilizací.

Resort se nachází pouhých 50 km od mezinárodního letiště v Cagliari.

Restaurace

Resort Chia Laguna nabízí svým hostům devět exkluzivních restaurací, které svou nabídkou uspokojí i opravdové gurmány. Vaše chuťové pohárky potěší především lehká jídla středomořské kuchyně a nabídka výtečných lokálních pokrmů, ale i asijské speciality a mezinárodní kuchyně.

Nově otevřená restaurace Bioaquam nabízí lehké elegantní pokrmy u bazénu, které jsou připraveny s ohledem na zdraví a wellness. Zážitek v podobě přípravy pokrmů přímo před hosty nabízí italská a mezinárodní restaurace Bouganville. Jak jinak než u pláže naleznete Le Dune specializující se na rybí a mořské speciality, a myšleno bylo i na děti, kterým je věnovaná restaurace Bimbi.

Hotelové hosty jistě potěší také 7 barů, které se v resortu nachází.

Vybavení:
Bar
Aktivity:
Bazén pro děti, Potápění, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu, Jízdní kola, Stolní tenis, Bazén, Jízda na koni, Bazén pro dospělé, Plavby lodí, Aktivity pro rodiny s dětmi , Aktivity pro děti, Rybolov

SPA, animace, hlídání dětí, dětský klub, lékař

Služby:
Dětský klub, Lékař, Hlídání dětí, Spa, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.