< > Skrýt obsah

Falkensteiner Capo Boi *****

S-Guide

Malý ráj na jižním pobřeží Sardinie. Poloha v zálivu s jemným pískem obklopeném útesy je dechberoucí.Pestře se třpytící podvodní svět uprostřed přírodní rezervace leží přímo před dveřmi pokoje. Relaxační bazén Infinity má majestátní polohu a nabízí nádherný výhled na širé, křišťálově čisté moře.  

Vychutnejte si kulinářské speciality. Excelentní kuchyně Sardinie Vás nadchne a okouzlí Vás – čerstvými rybami, grilovanými specialitami a pizzou z pece na dřevě. V odpočinkovém baru si můžete číst knížky, hrát karty nebo si jednoduše užívat chvíle volna. Pochutnejte si na humrovi přímo na pláži. K tanci Vám zahraje mezinárodní DJ Line Up a speciální hosté v klubovém salonku.

Restaurace

Hotelovou restauraci můžete navštívit každý den ráno, odpoledne i večer. Čeká Vás kulinářské kouzlo Sardinie s výhradně čerstvými regionálními produkty.

Čerstvé ryby, masové speciality, lahůdky z pánve wok a těstoviny jsou připravovány přímo před Vašima očima a zcela podle Vaší chuti a přání. Omámí Vás vůně čerstvě upečeného chleba a pečiva – vytaženého přímo z pece. Svěží zelenina. Čerstvé ovoce. Lahodné víno. To je pocta sardinské a alpsko-adriatické kuchyně hotelu Falkensteiner. V restauraci se nachází dětský koutek a stoly pro teenagery.

Během dovolené si můžete vychutnávat nejlepší sardinská vína ze široké nabídky. K tomu samozřejmě nesmí chybět vynikající sýr. To vše v odpočinkovém baru s terasou.

Pro příznivce chutných koktejlů, ledových nápojů a šťav je v hotelu klubový salonek s příjemnou klubovou atmosférou. Přímo u relaxačního bazénu také najdete bar s občerstvením.

Plážová restaurace pro odpolední a večerní posezení nabízí grilované speciality a pizza. Pochutnejte si na italských těstovinách a předkrmech přímo na pláži.  S nádherným výhledem na širé moře a záliv s nejjemnějším pískem.
Vybavení:
Internet, Bar, Televize, Telefon, Minibar, Trezor
Aktivity:
Deskové hry , Šnorchlování , Bazén pro děti, Jóga, Výlety do okolí , Bazén, Pilates, Aktivity pro děti
Služby:
Komorník na zavolání, Masáže, Sauna, Hlídání dětí , Klub pro teenagery, Dětský klub, Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.