< > Skrýt obsah

Zasazený v krásných zahradách lemovaných písečnými plážemi, na slunném pobřeží Sardinie, leží resort Forte Village. Spojení luxusu a bezkonkurenčního množství aktivit pro děti a teenagery z něj dělá ideální hotel pro trávení rodinné dovolené. Z večerních aktivit, návštěvy spa nebo večeře pod hvězdami budete nadšení, i pokud dorazíte v páru.

Při výběru ubytování budete mít problém rozhodnout se mezi velkým výběrem – v resortu se nachází hned pět pětihvězdičkových hotelů a jedenáct luxusních vil. Vybrat si můžete výhled na moře nebo do zahrad s tropickým nádechem.

Stejně bohatá jako nabídka hotelů je i nabídka restaurací – v hlavní sezóně je jich otevřených až dvacet jedna. Každé léto si můžete vychutnat večeři uvařenou oceněnými Michelinskými šéfkuchaři.

Forte Village je skutečným rájem, nejen pro aktivní rodiny s dětmi: množství aktivit je téměř neomezené. Na výběr máte z bazénů, hřišť, sportovních akademií, obchodů a večerního programu pod hvězdami.

Restaurace

Definicí zdejší kuchyně jsou tradiční italské recepty spojené s nejvyšším kulinářským uměním. Ve Forte Village je v hlavní sezóně na výběr až z dvaceti jedna restaurací. Vybrat si můžete dle vaší chuti od bohatého buffetu po vysokou kuchyni.

V létě probíhají návštěvy Michelinských šéfkuchařů, kdy můžete pozorovat přípravu vaší večeře nebo zvednout hlavu k hvězdnému nebi. Vařil tu i Gordon Ramsey.

Klenotem mezi místními restauracemi je Belvedere restaurant, kde vám naservírují nejexkluzivnější pokrmy italské a regionální kuchyně. Ve Forte gourmet vás přivítá oceněný šéfkuchař Rocco Iannone z Neapole se svou vlastní interpretací italské kuchyně. Restaurace má krásný výhled na elegantní bazén Oasis. Podobný kulinářský koncept nejdete i vIl Luogo di Aimo e Nadia, kde se snoubí tradiční italská kuchyně s moderní.

Večeře pod hvězdami ve vonícím borovicovém háji - v Cavelieri si vychutnáte italskou a mezinárodní kuchyni ve formě buffetu. Vše je doprovázeno příjemnou hudbou. Pokud je vaším snem pochutnat si na mořských plodech na pláži s příjemným vánkem ve vlasech, vyberte si Le Dune. V restauraci Pizzeria můžete bez překvapení očekávat pizzu, která vás ale ohromí svou chutí. K pizze se nejlépe hodí víno ze Sardinie, které je nabízeno na místním lístku.

Poté, co jste si pochutnali na skvělém jídle, můžete pokračovat k večerní zábavě v barech, lounge a nočních klubech.

 

Vybavení:
Bar, Internet, Trezor
Aktivity:
Golf, Posilovna, Potápění, Jóga, Aktivity pro děti, Fotbal, Bazén, Fitness, Aktivity pro teenagery, Kánoe, Aerobik, Plážové sporty, Tenis, Basketbal, Bazén pro děti, Cyklistika
Služby:
Dětský klub, Spa, Masáže, Katamarány

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.