< > Skrýt obsah

Exkluzivní pětihvězdičkový resort v moderně-elegantním stylu, jedinečný hlavně kvůli své poloze v krásném borovém lese Is Arenas vás přivítá na vaši vysněnou dovolenou.

Les s 800 hektary zvlněných korun borovic, které se mísí se 6 km nedotčené pláže, jemně svažující se do křišťálově čistého moře, nabízí skvělou kombinaci pro relax na pláži a aktivní odpočinek.
Is Arenas Nature & Charme Resort je tou pravou volbou pro milovníky přírody. Najdete zde své útočiště daleko od hektického tempa společenského života, v malém ráji, pár set metrů od průzračného moře a několik kilometrů od zajímavých archeologických nalezišť.

Vaše gurmánské chutě potěší lokální produkty, prezentovány s inovací a kreativitou. Upřednostněním sezónnosti a střídáním tradičních oblíbených jídel a jídel mezinárodní kuchyně, je každá nabídka navržena tak, aby zvýšila nejautentičtější chuť místních surovin a doprovázela vás na cestě k objevování Sardinie a Středomoří.

Restaurace

Il Destriero Restaurant kombinuje poklidnou atmosféru spojenou s výhledem na mořskou hladinu, s delikátním jídlem, od snídaňových bufetů po obědy a večeře, které si můžete vychutnat na terase u zapadajícího slunce.

Is Arenas Beach Club vás přivítá svojí mírumilovnou a relaxační atmosférou v podobě velkých, plážových stanů kde se můžete pohodlně usadit. Kuchyň nabízí chutné a přírodní pokrmy jako sendviče, grilované pochoutky, saláty, ovoce, zmrzlinu, vychlazené drinky, džusy a koktejly. Když nastane večer, můžete si vychutnat výběr koktejlů nebo víno doplněné olivami a jednohubkami.

Během oběda se Beach Club mění na barbecue restauraci nabízející „úlovek dne“- excelentní italské maso, zeleninu a sýry.

Hned vedle bazénu najdete Tradori Pool Bar který má širokou nabídku čerstvě vymačkaných džusů, smoothies, koktejlů a lehkých snacků.

Vybavení:
Bar, Telefon, Televize, Internet
Aktivity:
Plážové hry a aktivity, Jóga, Pilates, Plážový volejbal, Plážové sporty, Cyklistika, Výlety lodí, Horská kola, Bazén
Služby:
Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.