< > Skrýt obsah

JW Marriott Venice Resort & Spa *****

S-Guide

Luxusní resort JW Marriott Venice & Spa se nachází na exkluzivním soukromém ostrově Isola delle Rose v Benátském zálivu. Interiéry hotelu dostaly pod vedením slavného architekta Mattea Thun zcela nový svěží design.  Moderně zařízené pokoje a suity jsou situovány v několika různých budovách umístěných v pěší vzdálenosti od sebe. JW Marriot Venice klientům nabízí perfektní relaxaci ve vyhlášeném SPA, které patří k nejlepším v Benátkách vůbec. V hotelu najdete také střešní bazén s terasou a lehátky, zajímavostí je potom kostel pocházející z 19. století. Vybrat si můžete z široké nabídky restaurací a barů, včetně skvělého kulinářského zážitku ve věhlasné michelinské restauraci Dopolavoro.

Ať už cestujete na svatební cestu nebo na rodinnou dovolenou, můžete se těšit na velkolepé zážitky, ohromující výhled na lagunu a pečlivě udržované zahrady včetně olivového háje. Díky špičkovým službám a okouzlujícímu prostředí si zde pobyt skutečně zamilujete a budete se rádi vracet.

Cesta z letiště do hotelu zabere necelé 2 hodiny jízdy autem a lodí. Bezplatná lodní kyvadlová doprava vás za 15 minut přepraví do centra Benátek s nejznámějšími památkami. 

Restaurace

Hlavní restaurace Cucina Daily Restaurant nabízí snídaně a večeře v prosluněné jídelně s výhledem na krásnou zahradu a olivový háj. Střešní restaurace Sagra Rooftop se zaměřuje na lehké pokrmy autentické italské kuchyně, které si hosté mohou vychutnat s nádherným výhledem na lagunu a zahrady. V michelinské restauraci Dopolavoro Dining Room zažijte unikátní benátskou kuchyni v kombinaci s vynikajícím výběrem vín. Na oběd u bazénu můžete zavítat do restaurace Giardino Grill. Večerní posezení je zcela idylické v Rose Bar Lounge, jehož nabídka zahrnuje čerstvou kávu a široký výběr prémiových vín a lihovin. V obchůdku Dispensa Delicatessen je možné zakoupit místní produkty a delikatesy nebo se přihlásit do kurzu vaření.

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Televize, Trezor, Internet
Aktivity:
Kurzy vaření, Jogging, Fitness, Výlety do okolí , Výlety lodí, Bazén
Služby:
Obchod se suvenýry, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.