< > Skrýt obsah

Lefay Resort & SPA Lago di Garda *****

S-Guide

Lefay Resort & SPA Lago di Garda se nachází v malebném městečku Gargnano v blízkosti břehů jezera Lago di Garda a v samém srdci známé Riviera dei Limoni přibližně 1,5 hodiny jízdy autem z letiště a města Verona. 

Hotel ve svém SPA a wellness dokonale kombinuje čínskou medicínu a moderní západní terapii se zaměřením na oživení vnitřního energetického systému, zatímco zároveň šetří životní prostředí. Architektura a design hotelu vznikly za použití místních materiálů a důraz je v tomto směru kladen na každý detail. Lefay Resort & SPA se může pochlubit i produkcí vlastního extra panenského olivového oleje, který je vyráběn na jeho farmách v okolí.

Hlavním záměrem luxusního hotelu Lefay je dopřát svým hostům wellness dovolenou zaměřenou na všechny smysly, která přispěje k posílení jejich fyzické a duševní rovnováhy. V krásném a klidném prostředí jsou zde k relaxaci vytvořeny ideální podmínky. Volit zde můžete ze spousty SPA a wellness balíčků a relaxaci si tak užít při masážích, zábalech, tai chi, nebo třeba i jízdě na kole či nedaleko vzdáleném golfovém hřišti.

 

Restaurace

Hlavní restaurace La Grande Limonaia s úžasným výhledem na jezero věnuje zvláštní pozornost především středomořským pokrmům, k jejichž přípravě využívá sezónních a vysoce kvalitních místních surovin, mezi které neodmyslitelně patří organický extra panenský olivový olej, citrusové plody a bylinky spolu s výběrem těch nejlepších italských i zahraničních vín. Trattoria la Vigna přivítá hosty v útulném prostředí a nabízí jim velký výběr jídel vařených podle italských regionálních tradic, nechybí pomalu vařené polévky, pečená masa a polenta. Dále se zde podávají typické italské speciality, lahodné saláty a lehké pokrmy. 

Lounge Bar je situován v přízemí na široké terase, kde si hosté mohou vychutnat koktejly a drinky s výhledem na Lago di Garda. V Pool Baru si potom v letních měsících mohou užívat den u bazénu a přitom popíjet svůj oblíbený nápoj.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, DVD přehrávač, Televize, Klimatizace, Minibar, Trezor, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Denní tisk
Aktivity:
Golf, Jóga, Výlety do okolí , Fitness, Bazén, Pěší turistika, Jogging, Cyklistika
Služby:
Dětský klub, Sauna, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Obchod se suvenýry, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.