< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Park Hyatt Milan *****

S-Guide

Jeden z nejluxusnějších hotelů v Milanu je ideálním místem pro Váš pobyt, ať už je účelem cesty byznys, nákupy, odpočinek či romantika. V centru Milana tento butikový hotel nabízí vysoký standard služeb i příjemné ubytování od pokojů pro jednu osobu až po prostorné elegantní suity s balkonem a výhledem na město.
Nadšeni v hotelu budou i hosté, kteří touží po aktivním pobytu. V hotelu totiž nechybí fitness, lekce jógy, programy pro rodiny nebo jízdní kola, která Vám umožní Milano poznat docela jinak. Pro vášnivé golfisty v hotelu rádi naplánují také golf na hřišti Castello di Tolcinasco Golf and Country Club, vzdáleném pouhých 40 minut od hotelu.

Cesta z mezinárodního letiště Malpensa do hotelu zabere přibližně 50 minut jízdy autem, z letiště Linate pak přibližně 25 minut. 

Restaurace

V Dehors mohou během celého dne hosté vybírat pokrmy italské kuchyně a užívat si venkovního posezení od jara do podzimu. Snídaně, odpolední čaj a lehká jídla jsou hlavní nabídkou La Cupola a milovníci „fine dining“ si oblíbí michelinskou restauraci Restaurant UVN. Nápoje a drobné pochutiny jsou podávány v elegantním baru Mio

Vybavení:
Dokovací stanice pro iPod, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Televize, Telefon, Internet, Minibar
Aktivity:
Program pro rodiny s dětmi, Jóga, Fitness, Jízdní kola
Služby:
Hlídání a péče o psy, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Komorník na zavolání, Hlídání dětí, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.