< > Skrýt obsah

Vůně myrtových středomořských květů, oslnivé bílé pláže a průhledná voda – to je legendární Costa Smeralda. Hotel Romazzino se rozprostírá v nádherném soukromí, kde vás květinové zahrady jemně zavedou k dlouhé bílé písečné pláži.

Hotel Romazzino je ztělesněním relaxace, ideální pro ty, kteří si chtějí naplno užít soukromou pláž, dva bazény (se sladkou a mořskou vodou), tenisový kurt, venkovní posilovnu a nekonečné množství volnočasových a sportovních aktivit.

V 77 pokojích a 17 apartmánech, z nichž každý má vlastní terasu nebo balkon, 6 vilkami se soukromým bazénem, ​​zde každý detail upřímně respektuje styl a krásu krajiny Sardinie. Ručně vyrobená keramika, tkaniny a dřevěný nábytek, vytvořený nejlepšími řemeslníky ostrova, vytvářejí prostředí Costa Smeraldy.

Pobyt v hotelu Romazzino je víc než výběrový pobyt v navštívené zemi: je to poznání krajiny, lidí, kultury a přírodních zázraků, jednoduše to nejlepší, co může destinace nabídnout.

Restaurace

Restaurace Barbecue vám pod stínem pergoly nabídne bohatý výběr čerstvých, lokálních jídel. Bufetový oběd je servírovaný na pláži. Hosté si mohou vybrat čerstvé maso nebo rybu, které jim kuchaři připraví na grilu.

Romazzino restaurace má nově renovovanou terasou v zálivu s unikátním panoramatem, ideálním pro večeři při svíčkách. Část restaurace je vyhrazena pro děti se speciálním menu.

Pool bar se nachází pár kroků od pláže. Na okraji panoramatického bazénu si můžete vychutnat speciality šéfkuchaře doplněné o čerstvé smoothies nebo koktejly připravené barmanem.

Bar Ginepro je pojmenovaný podle typického dřeva ze kterého je vyrobená podlaha. Nabízí osvěžující koktejly, které si můžete pohodlně užít na barové terase s dech beroucím výhledem na moře. 

Vybavení:
Bar, Telefon, Internet, Televize
Aktivity:
Plážové sporty, Plavby lodí, Bazén, Vodní sporty, Bazén pro děti, Jízda na koni, Plavání, Potápění, Rybolov, Bazén pro dospělé, Aktivity pro děti, Golf, Squash, Fotbal

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.