< > Skrýt obsah

San Clemente Palace Kempinski Venice ******

S-Guide
Snili jste vždy o pobytu na ostrově? A co na ostrově v hotelu s klasickým designem, jen pár minut jízdy lodí od centrálního náměstí Benátek Piazza San Marco? San Clemente Palace Kempinski se nachází na soukromém ostrově, je hrdým členem předních hotelů světa a zaručuje exkluzivní klid a soukromí. Hostům je k dispozici 190 pokojů a apartmá, které mají výhled na lagunu nebo na staletý park. Vychutnat si zde můžete jedinečné pokrmy italské kuchyně a benátské speciality. Tento luxusní 5* hotel je ideální volbou pro romantickou dovolenou nebo dokonce pro vaši svatbu.
 
Díky venkovnímu bazénu, tenisovému kurtu, nejmodernějšímu fitness centru a skvělému spa je San Clemente Palace ideálním místem pro odpočinek. Objevte s námi San Clemente Palace Kempinski a zjistěte, co opravdu znamená „Dolce Vita“.
 
Na ostrov se lze dostat přímo z mezinárodního letiště Venice Marco Polo privátní lodí, kdy transport z letiště zabere jen 30 minut. Nebo autem na náměstí San Marco (asi 15 minut z letiště), z kterého jezdí pravidelná loď na ostrov San Clemente. 
 

Restaurace

 V hlavní restauraci Acquerello si vychutnáte vynikající italské a středomořské speciality na terase s krásným výhledem na lagunu a slavné náměstí San Marco. Insieme Restaurant podává vynikající kombinace nejlepších středomořských pokrmů s nejčerstvějšími italskými produkty, které připravuje skvělý kulinářský tým. Stoluje se zde v krásném prostředí s příjemnou atmosférou.

Letní restaurace u bazénu La Dolce se vyznačuje čerstvou a sezónní kuchyní, s výběrem tradičních benátských jídel nebo pizzy pečené v peci na dřevo. Najdete zde také bohatý a kreativní bufet, který se skládá ze směsi čerstvého salátu a sezónní zeleniny. Vybrat si můžete také ze tří barů Clemente, La Dolce a Garden Bar.

Vybavení:
Televize, Bar, Trezor, Klimatizace, Minibar
Aktivity:
Plavby lodí, Jogging, Bazén, Pěší turistika, Golf, Posilovna, Výlety do okolí , Tenis
Služby:
Soukromé plavby, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.