< > Skrýt obsah

Alila Villas Koh Russey *****

S-Guide

Nově otevřený resort Alila Villas Koh Russey leží jen necelou hodinu jízdy z letiště Sihanoukville. Transfer kombinuje cesta osobním vozem a následně lodí, která vás dopraví na panenský ostrov Koh Russey. Zde už se pak můžete těšit na zcela odlišný a jedinečný zážitek z luxusního pobytu.
Resort inspirovaný khmerskou kulturou a pohostinností vás překvapí svou jedinečností nejen pro skvělé služby a příjemné ubytování v pavilonech a vilách, ale především pro své prostředí. V obklopení panenské flory si po cestách Kambodžou můžete vychutnat klid a krásu nedotčené přírody, písčité bílé pláže a azurové moře. Alila se navíc nachází nedaleko kambodžského pobřeží, kam se můžete vydat na výlet a poznat další zákoutí destinace. Pokud preferujete během pobytu více relaxace, tu si můžete užít v soukromí vlastní vily nebo v hotelovém SPA.
 

Restaurace

V resortu mohou hosté navštívit dvě restaurace. Horizon je hlavní restaurace a podávány jsou zde pokrmy celosvětové kuchyně. Hosté, kteří preferují ochutnat místní speciality nebo pokrmy z grilu si přijdou na své v restauraci Beach Shack. 

Vybavení:
Televize, Klimatizace, Minibar, Trezor, Telefon
Aktivity:
Jóga, Kino pod širým nebem, Bazén, Fitness
Služby:
Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.