< > Skrýt obsah

Anantara Angkor Resort *****

S-Guide

 Tento butikový resort řetězce Anantara je perfektní pro všechny cestovatele, kteří chtějí být na blízku památkám a po dnech poznávání si dopřát relaxaci v klidném luxusním prostředí. Anantara Angkor Resort se nachází ve městě Siem Reap pouze 5 minut jízdy z mezinárodního letiště a 15 minut od světově proslulého chrámu Angkor Wat. Na dosah jsou pro hosty památky i městské ulice Siem Reapu, které je možné prozkoumat při jízdě tuk tukem nebo ochutnávce místních pouličních specialit.

Hosté, kteří po dnech plných aktivit preferují načerpat svou energii v resortu je k dispozici 39 suitů inspirovaných místní kulturou. Komfort navíc zpříjemní služby komorníka, který se postará o vše potřebné v resortu i o zážitky v okolí. K osvěžení poslouží bazén, k načerpání energie luxusní SPA a kambodžské chutě jsou připraveny v jedné ze dvou restaurací Chi.

Restaurace

V hotelu mohou hosté využít dvě restaurace a jeden bar. Samozřejmostí řetězce Anantara jsou zážitkové lekce vaření tradičních pokrmů nebo „Dining by Design“, kdy si hosté mohou vybrat místo pro společný oběd či večeři dle vlastní preference.

Restaurace Chi nabízí primárně tradiční kambodžské speciality, vybrat je možné z bufetové nabídky i ochutnávkovéhomenu. Pokrmy mezinárodní kuchyně jsou připraveny v restauraci L Lounge. V Salt jsou primárně servírovány nápoje a koktejly, nechybí však ani nabídka drobných pochoutek.
 

Vybavení:
Televize, Trezor, Telefon, Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Výlety do okolí , Výlety do chrámů, Bazén
Služby:
Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.