< > Skrýt obsah

Phum Baitang Zannier *****

S-Guide

Tento luxusní resort doporučujeme klientům, kteří během dovolené chtějí nasát kambodžskou atmosféru v maximálním komfortu a v luxusním prostředí. Phum Baitang Zanier tuto kombinaci totiž rozhodně nabízí a zaručeně si i zde pobyt užijete.

Phum Baitang leží na okraji Siem Reap pouze 20 minut jízdy z letiště. Obklopený zelenými zahradami, rýžovými poli a loukami s citronovou trávou nabízí naprosto dokonalé místo pro relaxaci. Po dlouhých dnech plných zážitků mezi památkami můžete relaxovat v jedné ze 45 prostorných vil s vlastní zahradou nebo bazénem, navštívit SPA nebo si dopřát koktejl s výhledem na okouzlující okolí.

Restaurace

Hostům jsou v resortu k dispozici dvě restaurace a dva bary. Pro milovníky tradiční místní kuchyně bude skvělou volbou Bay Phsar, v restauraci Hang Bay jsou pak k výběru pokrmy mezinárodní kuchyně, steaky a speciality z mořských plodů.

S krásným výhledem na rýžová pole si svůj oblíbený nápoj mohou hosté vychutnat v Pool Baru. Na opačné straně resortu je v tradičním designu připraven Cigar and Cocktail Lounge s širokou škálou značkových vín, likéru a prémiových doutníků.

Vybavení:
Minibar, Telefon, Trezor, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Výlety do okolí , Bazén, Fitness
Služby:
Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.