< > Skrýt obsah

Shinta Mani Wild *****

S-Guide

Shinta Mani Wild leží v srdci kambodžské džungle národního parku Southern Cardamon National Park přibližně 3 hodiny jízdy z Phnom Penh a Sihanoukville. Tento nově otevřený luxusní lodge je skvělým doplňkem itineráře všech cestovatelů, kteří si svůj pobyt a putování za poznáváním Kambodži chtějí rozšířit o netradiční zážitek v panenské přírodě.

Komfort ani kvalitní služby v lodgi rozhodně nechybí. Luxusně zařízené stany totiž nabízí maximální pohodlí, které navíc doplňuje nepřetržitá služba komorníka. Během pobytu mohou lze tedy snadno nasávat kouzlo místní přírody z vlastní terasy nebo během expedicí do džungle. O zážitky je postaráno i v hotelové restauraci a baru. Dopravit se k těmto místům je totiž možné pouze přes zip line a vychutnat oběd nebo oblíbený nápoj si tak mohou hosté s výhledem na překrásný vodopád.


Lodge je určený přednostně pro dospělé, děti jsou zde vítány až od 13 let.  

Restaurace

Pro hosty jsou připraveny nápoje v Landing Zone Bar a místní speciality z čerstvých lokálních surovin ve Waterfall Restaurant. Restaurace i bar jsou umístěny u vodopádu s úchvatným výhledem do přírody.

Vybavení:
Telefon, Trezor
Aktivity:
Výlety lodí, Výlety s průvodcem do okolí, Trekking
Služby:
Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.