< > Skrýt obsah

Six Senses Krabey Island *****

S-Guide

Pokud je vaše cesta Kambodžou naplněna aktivním programem a před návratem domů si chcete dopřát i trochu relaxace u moře, Six Senses Krabey je nejlepším místem, kde dovolenou v této kouzelné destinaci můžete zakončit. Zcela nově otevřený resort leží necelou hodinu jízdy vozem a lodí z letiště Sihanouk. Cesta se ale vyplatí, protože místo, na které se vydáte, je skutečný exotický ráj i pro nejzkušenější cestovatele.

Řetězec Six Senses i v Kambodži dokázal dokonale sloučit maximální komfort v přirozeném prostředí ostrova a ekologickou šetrnost. Milovníci přírody najdou místo k relaxaci v prostorných privátních vilách uprostřed tropické přírody i na pláži. Pro znovu oživení těla a duše postačí návštěva SPA nebo jóga ve střešním pavilionu, pro aktivnější hosty je v resortu připravené moderní fitness, vodní sporty i zkušený personál, který se pečlivě postará o další zážitky v destinaci. Páry si užijí romantiku s s piknikem nebo pláži nebo večeří a kinem pod širým nebem, nudit se zde však díky programu pro nejmenší nebudou ani děti. 

Restaurace

V resortu jsou pro hosty připraveny 2 restaurace a 1 den bar. Celodenní nabídka v AHA zahrnuje převážně pokrmy inspirované místními a asijskými chutěmi. Zcela autentická kuchyně s ingrediencemi přímo ze zahrady a specialitami z mořských plodů je předností Tree Restaurant. Sunset Bar s krásným výhledem na Thajský záliv je skvělé místo pro milovníky koktejlů a drobného občerstvení. Za zmrzlinou a sladkými dobrotami mohou hosté zavítat do Ice Cream Parlor & Deli.

Vybavení:
Telefon, Internet, Klimatizace, Televize, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor
Aktivity:
Romantické večeře, Fitness, Výlety do okolí , Kino pod širým nebem, Vodní sporty, Bazén, Jóga
Služby:
Spa, Dětský klub, Knihovna, Osobní trenér, Komorník

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.