< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons Whistler *****

S-Guide

Horský resort Four Seasons Whistler leží na jihovýchodě Kanady přibližně 2 hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště ve Vancouveru. Poměrně dlouhou cestu do hotelu Vám zkrášlí krásný pohled na místní přírodu.
Lokalita a prostředí hotelu nadchne milovníky zimních sportů i letních horských aktivit. Pobyt si můžete zpříjemnit nejen lyžováním, relaxací v lázních, ale také návštěvou nedaleko vzdáleného městečka Whistler.  

Restaurace

Sidecut je hlavní hotelová restaurace s kuchyní zaměřenou na fine dining a různé variace specialit, zejména pokrmy připravované na grilu z místního hovězího masa a čerstvých ryb Pacifiku.

S příjemným posezením a pestrou nabídkou nápojů včetně koktejlů se může pochlubit lounge Fifty Two 80.

Městečko Whistler nabízí velký výběr restaurací pro všechny gurmány a milovníky celosvětové kuchyně, ať už preferujete fine dining nebo menší bistra.  

Tématická doporučení

Four Seasons Whistler nabízí velmi příjemné zázemí pro rodiny. Rodiče se s dětmi mohou věnovat letním i zimním aktivitám. Ve většině pokojů se bez problému ubytuje čtyřčlenná rodina, pohodlnější jsou pak zejména více-ložnicové suity a rezidence.
Pro ty nejmenší jsou připraveny postýlky, dětské potřeby, župany, hračky, omalovánky, stolní hry, dětské filmy a v restauracích také dětská menu. K dispozici je rovněž služba babysitting, kterou doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem. 

Vybavení:
Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Žehlící prkno a žehlička, Telefon, Internet, CD/ DVD Přehrávač, Televize
Aktivity:
Jízda na sněžném skútru, Jóga, Výstup po ledovcích, Bungee jumping, Bruslení, Letní lyžování a snowboarding, Venkovní bazén s vyhřívanou vodou, Aerobik, Degustace vína, Heli-snowboarding, heli-skiing, Horská kola, Pěší turistika, Raftování, Jízda se psím spřežením (Mushing), Showboarding, Lyžování, Lezení po skalách, Běžky, Jízda na koni, Pilates, Rybolov, Golf v okolí hotelu, Fitness
Služby:
Půjčovna vybavení pro zimní sporty, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Hotelová kyvadlová doprava, Čistírna, Ski Concierge, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.