< > Skrýt obsah

Marsa Malaz Kempinski *****

S-Guide

Marsa Malaz Kempinski se nachází pouhých 40 minut jízdy z letiště na samostatném ostrově The Pearl. Pro hosty, kteří tráví rádi čas na pláži a zároveň jsou blízko centra rušného dění, je tak jen pár kroků dostupná zábava a rozmanitá škála restaurací v Porto Arabia a Medinace Centrale. Ve městě Dauha pak snadno mohou páry i rodiny zavítat na místní trhy, do kulturní katarské vesnice nebo třeba za uměním či nákupy.

Resort ve všech pokojích a suitech kombinuje jemnou evropskou architekturu s tradičními arabskými elementy. Komfort luxusních pokojů a prostorných suitů s balkonem a výhledem na město, moře nebo ostrov doplňuje velmi osobní nepřetržitý servis komorníka. Pro milovníky gurmánských specialit v Marsa Malaz nechybí pestrá nabídka restaurací s pokrmy z různých koutů světa nebo střešní bar s výhledem na město. Načerpat energii a užít si moře mohou rodiny i páry na krásné písčité pláži přímo u resortu. Pro ty, kdo si na dovolené chtějí dopřát aktivní odočinek, je v resortu připravené i pestré sportovní vyžití. Nechat se hýčkat a naladit své smysly mohou hosté v luxusním SPA by Clarins.
 

Restaurace

 V resortu je pro gurmány připraveno hned několik skvělých restaurací. V Sawa se můžete těšit na tradiční středomořské a evropské pochoutky, španělské speciality jsou hlavní nabídkou restaurace El Faro. Pokud preferujete arabskou kuchyni, pak nejvíce spokojení budete v Al Sufra. Tato restaurace nabízí pokrmy s chutěmi z Libanonu, Kypru, Sýrie, Jordánu a Palestiny. Z grilu jsou speciality připraveny v restauraci Anwagne Beach Grill, nechybí však ani nabídka s japonskými pokrmy v restauraci Nozini nebo chutě jižní Ameriky v Toro Toro. Skvělý koktejl a delikatesy mořských plodů a masa z grilu najdete v art-deco restauraci Pearl Social.

Za kávou a sladkým pokušením můžete zavítat do Bohemia Lounge, v Café Murano je v nabídce tradiční odpolední čaj s dalšími pochoutkami. The Secret Garden nadchne všechny milovníky koktejlů, kteří si rádi vychutnají nápoj ze střešního baru s výhledem na město.

Vybavení:
Trezor, Telefon, Televize, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Fitness, Vodní sporty, Bazén, Tenis
Služby:
Dětská herna, Spa

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.