< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons Langkawi *****

S-Guide

Resort leží na severu ostrova Langkawi přibližně 20 minut jízdy autem z letiště International Langkawi Airport a 25 minut z hlavního ostrovního města Kuah.

V tropickém prostředí Four Seasons Resort Langkawi hosté naleznou relaxaci i spoustu aktivit. Ty navíc zpestří dobrodružná návštěva přírodních labyrintů tvořených z mangrovníků v Langkawi´s Kilim Karst Geogorest Park, které jsou chráněny mezinárodní organizací UNESCO.
Hotel si oblíbí rodiny s dětmi i páry toužící po klidné dovolené. Ubytování v prostorných pokojích a vilách umístěných podél písčité pláže společně s výtečnou gastronomií i kvalitními službami uspokojí také náročné klienty.

Restaurace

Tradiční speciality Malajsie jsou hlavní nabídkou menu v Ikan-Ikan, zatímco milovníci italské kuchyně mohou navštívit restauraci Serai. Pokrmy na grilu, pizza, saláty a jiná chutná jídla jsou připravena v Kelapa Grill a hosté si mohou oblíbené pokrmy vychutnat také v soukromí své vily nebo na vybraných místech resortu.
Koktejly a široký sortiment nápojů alkoholických i nealkoholických jsou součástí nabídky Rhu Baru.

Tématická doporučení

V resortu Four Seasons najdou rodiny skvělé zázemí pro společnou dovolenou, pohodlné ubytování nabízí více-ložnicové vily. Děti mohou denně navštívit dětský klub a připraveno je také množství aktivit včetně exkurzí po ostrově, které přispějí k nezapomenutelným zážitkům dovolené s rodinou.

Krásná pláž, exotické prostředí, kvalitní služby i luxusní ubytování je ve Four Seasons připraveno pro páry, které míří na Langkawi za relaxací a romantikou. Pro aktivní hosty je dostupná široká škála sportovního vyžití včetně lezení po skalách. Páry preferující odpočinek se pak mohou svěřit do péče specialistů v hotelových lázních, nebo vychutnávat výhledy na okolí z tichého prostředí bazénu určenému pouze dospělým.

Vybavení:
Klimatizace, Trezor, CD/ DVD Přehrávač, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Televize
Aktivity:
Fitness, Lezení po skalách, Tenis, Fotbal, Horolezecká stěna, Vodní sporty, Bazén pro dospělé, Bazén pro děti, Jízdní kola, Volejbal, Jóga, Lukostřelba, Safari mangrovníků a orlů, Kurzy vaření
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Hlídání dětí, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.