< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Meritus Pelangi *****

S-Guide

Resort leží na jihozápadní straně ostrova Langkawi pouhých 15 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Obklopený tropickou přírodou na krásné písčité pláži je Meritus Pelangi Beach Resort & Spa vhodným místem pro dovolenou s rodinou i v páru. V místním stylu je pro hosty připraveno ubytování v patrových budovách v pokojích a suitách, jejichž výhodou je navíc stup do privátního hotelového klubu. V resortu nechybí lázně, ani aktivity, které zpestří výlety za poznáním přírody a místních tradic.

Restaurace

Spice Market Restaurant je hlavní hotelová restaurace s nabídkou mezinárodní kuchyně. Speciality s nádechem Asie jsou denně připravovány v restauraci CBA. V Cascade Pool je pro hosty připravena selekce lehkých pokrmů a koktejlů, ty jsou podávány také v Pelangi Lounge společně s lahodnými dezerty.

Snídaně a osvěžující nápoje jsou hostům k dispozici také v Meritus Club, který je určený pouze hostům ubytovaným ve suitech. 

Tématická doporučení

Resort je vhodný pro méně náročné páry, které se během dovolené chtějí věnovat relaxaci na pláži nebo poznávání místní kultury. Ubytování doporučujeme v suitech, jejichž výhodou je vstup do hotelového VIP lounge. 

Meritus Pelangi nabízí zázemí pro rodiny s dětmi, které se mohou společně věnovat aktivitám v resortu, relaxaci na pláži nebo poznávání okolí. Denně je pro děti otevřen dětský klub a rodiče pro společné chvíle ve dvou mohou využít i služby hlídání.

Vybavení:
Klimatizace, Televize, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Minibar, Trezor
Aktivity:
Tenis, Bazén, Vodní sporty, Posilovna, Jízdní kola, Mini golf
Služby:
Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.