< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

The Datai Langkawi *****

S-Guide

The Datai Langkawi leží pouhých 35 minut jízdy z letiště International Langkawi Airport. Uprostřed tropické krajiny je tento luxusní resort na mystickém ostrově Langkawi výjimečným místem pro dovolenou.

V pohodlí pokojů a především v soukromí vil se mohou hosté oddat naprostému odpočinku a obdivovat bohatou panenskou přírodu, jejíž součástí je také dlouhá písčitá pláž.
Resort navštěvují především páry, rodiny s dětmi si zde však také přijdou na své. Součástí The Datai Langakawi jsou čtyři restaurace, ve kterých jsou denně připraveny speciality místní i světové kuchyně.

Restaurace

Středomořskou a mezinárodní kuchyni mohou hosté ochutnat v restauraci Beach Club, tradiční malajské a indické speciality jsou pak hlavní nabídkou The Gulai House. Jídla západu a Malajsie jsou na menu v The Dining Room a milovníci thajských pokrmů mohou zavítat do restaurace The Pavilion. Koktejly společně s jinými nápoji jsou hlavní nabídkou v The Lobby Lounge.

Tématická doporučení

Resort si zamilují především páry. V bujném pralese nabízí The Datai Langkawi dokonalé odloučení od světa a relaxaci v panenské přírodě ostrova Langkawi. Hosté mohou volit z pokojů i vil, kde naleznou naprosté soukromí. Společné chvíle si pak mohou páry zpestřit výlety do okolí, nebo procházkami do přírody.  

Vybavení:
Trezor, Internet, Televize, Telefon, DVD přehrávač, Klimatizace, Minibar, Dokovací stanice pro iPod
Aktivity:
Procházky do přírody s výkladem přírodovědce, Jízdní kola, Bazén, Klub zdraví s posilovnou, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu
Služby:
Čistírna, Lázně, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.