< > Skrýt obsah

Luxusní moderní resort Amila Fushi si zamilují všichni ti, kdo cestují za odpočinkem a chtějí uniknout každodennímu shonu. S perfektní lokalitou v atolu Baa, který pro své podmořské bohatství patří do světového dědictví UNESCO, nabízí Amila Fushi celou řadu vodních aktivit včetně výborných podmínek pro potápění a šnorchlování. Široká škála ostrovních vil umožňuje výběr z ubytování nad vodou se vstupem do modré laguny i v korunách kokosových palem s výhledem na oceán. Opomenout u hotelu bychom neměli ani skvělou gastronomii nebo lázně s nabídkou unikátního programu Bodyism kombinující wellness a spa.

Resort je vzdálen pouhých 30 minut cesty hydroplánem z mezinárodního letiště Male nebo 15 minut letu místní aerolinkou na domácí letiště v Atolu Baa a následně 10 minut jízdy motorovým člunem.

 

Restaurace

Pro hosty je v resortu k dispozici poměrně pestrý výběr pokrmů a restaurací. Hlavní hotelovou restaurací je Lomu, kde mohou hosté ochutnat místní speciality i skvělé koktejly. Šéfkuchařem v této restauraci je známý Australan Luke Mangan. Skvělý kulinářský zážitek je připraven také v restauraci Baazaar zaměřené na grilované speciality, pizzu a osvěžující míchané nápoje. V hotelu pak nechybí vinárna nebo The General Store, obchůdek s pečivem, ovocem a dalšími pochutinami.

Tématická doporučení

Vybavení:
Blue-ray rádio a DVD přehrávač, Telefon, Klimatizace, Trezor, Televize, Internet, Minibar
Aktivity:
Rybolov, Bazén, Posilovna, Potápění, Vodní sporty, Tenis
Služby:
Zábavné večerní programy, Lázně, Dětský klub, Čistírna, Knihovna, Sauna, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.