< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Anantara Dhigu *****

S-Guide

Pouhých 35 minut jízdy motorovým člunem z mezinárodního letiště International Malé Airport se v atolu South Male nachází ostrov Dhigufinolhu s resortem Anantara Dhigu.
Bílé písčité pláže a exotická příroda vytváří dokonalý ráj pro dovolenou. Společně se sesterským hotelem Anantara Veli nabízí Anantara Dhigu množství aktivit i gurmánských zážitků, které ocení nejen páry na romantické dovolené, ale i rodiny s dětmi. Relaxaci na pláži mohou hosté kombinovat s procedurami v lázních, vodními sporty nebo vyjížďkou na lodi při západu slunce.

Restaurace

Snídaně a tematické večeře jsou podávány ve Fushi Café formou bufetu. Steaky, ryby a plody moře připravené na grilu si mohou hosté vychutnat ve Fuddan Fusion Grill, zatímco milovníci italské kuchyně rádi zavítají do Terrazzo. V baru Aqua jsou hlavní nabídkou nejen nápoje, ale i lehké pokrmy.

Z Anantara Dhigu mohou hosté zavítat také do sousedícího sesterského hotelu Anantara Veli. Zde si lze zvolit z restaurace s thajskou kuchyní v Baan Huraa, japonskou v Origami, plody moře v 37 Degrees a barem Dhoni.

Tématická doporučení

Hosté, kteří cestují v páru, se mohou těšit na relaxaci i aktivní vyžití. Vily jsou umístěny na západní i východní straně a tak si každý pár může zvolit ranní či večerní romantiku ve své vile podle vlastní preference. Ani v Anantara Dhigu nechybí pestrá nabídka výletů, které zahrnují vyjížďky při západu slunce.

Rodiny s dětmi v resortu Anantara Dhigu určitě naleznou zázemí pro společně trávený čas. Téměř každá kategorie vily je vhodná pro rodiny, největší pohodlí však nabízí Sunset Family Villa a Two Bedroom Anantara Pool Villa. Děti se denně zabaví v dětském klubu a pro společné chvíle ve dvou rodiče uvítají službu hlídání, kterou doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem. 

Vybavení:
Dokovací stanice pro iPod, Klimatizace, Telefon, Minibar, Televize, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávač, Internet
Aktivity:
Jóga, Meditace, Plavby lodí při západu slunce, Noční plavby lodí, Plavby lodí, Rybolov, Badminton, Potápění, Volejbal, Tenis, Kurzy vaření, Bazén, Vodní sporty
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Dětský klub, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.