< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Anantara Kihavah Villas *****

S-Guide

Přibližně 35 minut letu hydroplánem z letiště Malé International Airport leží v atolu Baa na velkém korálovém ostrově resort Anantara Kihavah. 

Bílé nedotčené pláže a průzračná voda Indického oceánu jsou společně s luxusním prostředím hotelu ideálním místem pro dovolenou na Maledivách. Soukromí vil a vysoký standard služeb, mezi které patří také asistence komorníka, uspokojí i náročné klienty. Gurmánské zážitky jsou denně připraveny v pěti hotelových restauracích, z nichž Sea leží pod hladinou oceánu a při každé návštěvě nabízí hostům jedinečný výhled na podmořský život. Na své si v resortu přijdou páry stejně jako rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny prostorné vily s vlastním bazénem.

Restaurace

Pod hladinou moře s výhledem na podmořský život atolu Baa si mohou hosté dopřát mezinárodní kuchyni v restauraci Sea. Japonské speciality jsou hlavní nabídkou Fire a asijské pokrmy jedinečně dochucené solí dle výběru solného someliéra hosty zlákají do restaurace Salt. Koktejly a řadu nápojů naleznou hosté v baru Sky.
Mezinárodní a maledivská kuchyně je výběrem menu v Plates a milovníci italských pokrmů rádi zavítají do Manzaru Pool Bar and Restaurant.
Pro hosty je také možnost naplánovat večeři podle představ – Dine by design, a to na pláži, jachtě, opuštěném ostrově nebo jiném vybraném místě.

Tématická doporučení

Párům Anantara Kihavah nabízí soukromí, luxus i romantiku. Společné chvíle při relaxaci a sportovních aktivitách hostům zpestří gurmánské zážitky, zejména návštěva oblíbené podmořské restaurace Sea nebo romantická večeře podle vlastního přání na jachtě, pláži nebo opuštěném ostrově. 

Resort rodinám s dětmi nabízí pohodlné ubytování v soukromí luxusních rodinných vil a residencích, kde se navíc o každé přání hostů stará komorník. Děti od 3 do 12 let se pak mohou těšit na denní program v dětském klubu a nechybí ani služba hlídání, kterou doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem.

Vybavení:
Klimatizace, Telefon, Internet, CD/ DVD Přehrávač, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Dokovací stanice pro iPod, Minibar, Trezor
Aktivity:
Potápění, Tenis, Degustace vína, Jóga, Volejbal, Plavby lodí, Rybolov, Fitness, Bazén, Vodní sporty, Stolní tenis, Adopce korálů, Petanque, Badminton
Služby:
Komorník na zavolání, Mořská laboratoř, Lékař, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Čistírna, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.