< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Baros Maldives *****

S-Guide

Resort leží v jižní části atolu North Male přibližně 20 minut jízdy motorovým člunem z letiště Malé International Airport. Pro exotické prostředí a kvalitní služby doporučujeme Baros Maldives především párům. 

Relaxaci v útulných vilách zpestří služby hostitele vily a výtečné gurmánské zážitky jsou připraveny ve třech hotelových restauracích. Páry se mohou těšit na široký výběr aktivit, jejichž součástí jsou také romantické večeře, vyjížďky na lodi, masáže ve dvou nebo šnorchlování u korálového útesu. Nově byl navíc v Baros Maldives otevřen bazén umístěný nad vodou u restaurace Lima.
Protože resort akceptuje děti až od 8 let, není v hotelu vhodné zázemí pro rodinnou dovolenou.
 

Restaurace

V restauraci Lime je hostům připravena denně snídaně formou bufetu a během dne pak nabídka menu světové a především asijské kuchyně. Indická kuchyně společně s lehkými pokrmy z ryb, masa a zeleniny, pizza, wrapy a další jsou hlavní nabídkou v Cayenne. The Lighthouse Restaurant nad vodou nadchne gurmány svým degustačním menu. Hosté mohou také využít privátního posezení s večeří na pláži či jiných místech ostrova

The Lighthouse Lounge a Sails jsou hostům k dispozici pro posezení u oblíbeného nápoje či koktejlu.

Tématická doporučení

Baros Maldives je nakloněn především párům. Elegantní vily jsou postaveny v přírodním prostředí ostrova nebo nad vodou tak, aby poskytly soukromí s ubytováním ideálním pro dva. Hostům relaxaci ve vilách zpestří asistence hostitele na zavolání a páry se mohou těšit na bohatý podmořský život, klidné exotické prostředí i výtečnou gastrnomii.  

Vybavení:
Klimatizace, Televize, Internet, Telefon, Minibar, Podložky pro cvičení jógy, Dokovací stanice pro iPod, Zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD Přehrávač, Trezor
Aktivity:
Plavby lodí, Stolní tenis, Vodní sporty, Bazén, Fitness, Jóga, Potápění
Služby:
Asistence hostitele vily na zavolání, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.