< > Skrýt obsah

Cheval Blanc Randheli *****

S-Guide

Nadčasový Cheval Blanc Randheli je rafinovaně navržený resort, který spojuje luxus, eleganci a moderní styl s místní kulturou. Perfektní rovnováha panenské přírody a originálního prostředí tvoří atmosféru pro jedinečnou dovolenou na Maledivách.

V malém souostroví se mohou hosté těšit na gastronomické zážitky, relaxaci v lázních a soukromí 45 prostorných originálních vil. Standardem každé vily jsou služby „majordoma“, který plní všechna přání hostů, zatímco „alchimisté“ se starají o zajištění aktivit a nezapomenutelných zážitků zcela na míru. Atol Noonu navíc hostům nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity.

Cheval Blanc Randheli se nachází 40 minut letu hydroplánem z hlavního ostrova Male.

 

Restaurace

Hosté mají na výběr z několika restaurací a barů. The White poskytuje výhled na oceán i do zahrad zatímco si můžete vychutnávat místní speciality. Le 1947 je vynikající restaurací, kde Vás čeká gurmánský zážitek a chutě francouzské kuchyně.  Le Table Partage je menší restaurace určená maximálně pro 16 hostů, na menu najdete především pestrou nabídku místních specialit. V The Dyptique jsou připraveny pokrmy z japonské nebo španělské kuchyně a v The Deelani jsou v nabídce pokrmy z plodů moře inspirované středomořím.
Máte zde samozřejmě možnost povečeřet v soukromí své vily nebo na jakémkoliv místě z resortu.

The White Bar  je otevřený směrem k bazénu a je tedy vhodným místem pro odpočinek u bazénu s drinkem nebo koktejlem. Le 1947 Bar je útulným místem pro příjemné stolování. Můžete zde zažít ochutnávku skvělých vín, sektů a dalších lihovin.

Tématická doporučení

Vybavení:
Televize, Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Klimatizace, CD/ DVD Přehrávač, Trezor, Telefon
Aktivity:
Vodní sporty, Aktivity pro děti, Rybolov, Kulečník, Stolní tenis, Tenis, Potápění
Služby:
Lázně, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.