< > Skrýt obsah

Cocoon Maldives *****

S-Guide

Ohromující ostrov „Ookolhu‑nolhu“, který se nachází v atolu Lhaviyani, leží 30 minut jízdy hydroplánem z Male, mezinárodního letiště. Velký ostrov, laguna a rozlehlá písčina vhodná zejména pro svatby a zvláštní příležitosti.

Nedotčené korálové útesy s majestátními rejnoky Manta, delfíny a želvami nabízí jedno z nejlepších míst pro potápění a šnorchlování na Maledivách. Lhaviyani mívá lehké monzuny, takže Cocoon je dokonalou destinací celoročně.

Vila je perfektně navrhnutá pro Vaše pohodlí. Moderní styl interiéru vily obklopen nekonečným tyrkysem oceánu je kombinací luxusu a tropického klidu. Maledivské přírodní krásy s nejlepším italským designem je směsicí stylu a přírody.

S pohodlnými lůžky, rustikálními dřevěnými stoly, má Cocoon 150 vil, 3 restaurace a 2 bary, které výhradně navrhl LAGO, oceněný italský návrhář. 

Restaurace

Octopus Restaurant je hlavní restaurací v Cocoon, nabízející jídla formou bufetu se základnami vařícími na přání hostů čerstvé asijské, italské nebo grilované jídla. Milovníci čínské kuchyně si přijdou na své v Čínském koutku, který nabízí to nejlepší z této kuchyně.

V centru restaurace dominuje prosklený vinný sklep, ve kterém je umístněné víno z celého světa. Restaurace Octopus je domovem Cocoon´ komunitního stolu, kde se setkávají lidé z různých zemí a sdílej nejen dobré jídlo ale také své příběhy.

Manta restaurant je restaurace postavené přes vodu, takže laguna ostrova poskytuje oslnivou kulisu pro vynikající jídlo z mezinárodního menu restaurace.

Restaurace Palm Square, nazývaná také restaurace pod palmami je v otevřeném prostoru pláže v arabském stylu, hosté sedí na polštářích obklopeni lucernami a k dispozici mají i vodní dýmky.

O zábavu se hostům může postarat Loabi Loabi bar který pořádá každý večer party u bazénu se živým DJ vystoupením. 

Vybavení:
Minibar, Telefon, Bar, Internet, Televize
Aktivity:
Vodní sporty, Pozorování delfínů, Výlety lodí, Posilovna, Potápění, Fitness, Rybolov, Bazén, Šnorchlování
Služby:
Spa, Transfery, Komorník, Výlety za delfíny, Hlídání dětí, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.