< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Conrad Maldives *****

S-Guide

Conrad Maldives se rozkládá na ostrovech Rangali a Rangalifinolhu v jižní části atolu Ari. Let hydroplánem z letiště Malé International Airport trvá přibližně 30 minut.

Rozlehlý resort, který již získal mnoho ocenění za své kvality, se zalíbí rodinám s dětmi i párům cestujícím za romantikou. Bílé pláže jsou ideální pro relaxaci u moře, zatímco milovníci podmořského života se mohou těšit na setkání s mantami, delfíny a žraloky. Conrad Maldives Rangali Island nabízí výtečnou gastronomii, kterou proslavila gurmánská restaurace Ithaa Undersea Restaurant umístěná pod hladinou moře.

Restaurace

Hostům je v resortu k dispozici pestrý výběr restaurací, z nichž nejznámější je Ithaa Undersea Restaurant umístěná pod hladinou moře. Mezinárodní kuchyně formou bufetu je hlavní nabídkou Atoll Market, japonské speciality jsou podávány v Koko Grill Restaurant a evropské pochoutky s nádechem Asie si mohou hosté dopřát v Madhoo Spa Restaurant.
Milovníci ryb a plodů moře rádi zavítají do Sunset Bar and Grill a gurmáni pak do Vilu Restaurant. Večeře na pláži si mohou hosté dopřát v Lobster and Champagne on the Beach, výjimkou není ani privátní pohoštění.

S širokým výběrem vín se může pochlubit The Winellar a The Cheese and Wine Bar s širokým výběrem pochutin k vínu, zatímco koktejly a jiné osvěžující nápoje jsou hlavní nabídkou v Rangali Bar, Vilu Bar či The Quiet Zone, kde si mohou hosté dopřát i chutný oběd či večeři.

Tématická doporučení

Hotelové lázně nabízí široký výběr terapií, holistickou léčbu a vzdělání o zdravém životním stylu v nadvodních Spa Retreats. Terapie jsou založeny na životních elementech propojených s tradicemi i filozofií léčby a terapií z celého světa. Vzduch pro čerpání energie, země pro vyrovnání energií, oheň pro detoxikaci a voda pro relaxaci. Hosté si mohou vybrat jeden element pro celý pobyt nebo procedury kombinovat. Pro ty, kteří si chtějí dopřát více procedur v soukromí své vily, doporučujeme pobyt v Retreat Water Villa s umístěním blízko lázní.

Soukromí a romantika je přesně to, s čím se páry na ostrově setkají. Nadvodní vily s bazény nabízí krásné výhled na moře a mnoho z nich i na západ slunce. Hosté se mohou vydat na romantické vyjížďky na lodi a pro ty, kdo preferují aktivní pobyt, je v hotelu k dispozici široká škála aktivit.  

Vybavení:
Telefon, CD/ DVD Přehrávač, Internet, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Klimatizace, Televize
Aktivity:
Kino pod širým nebem, Rybolov, Stolní tenis, Vodní sporty, Piknik na opuštěném ostrově, Bazén, Potápění, Sledování manty ray, Plaby lodí za delfíny, Tenis, Jóga, Šnorchlování se žraloky velrybími, Plavby lodí při východu a západu slunce, Fitness
Služby:
Knihovna, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.