< > Skrýt obsah

Constance Halaveli *****

S-Guide

Constance Halaveli leží v atolu North Ari přibližně 30 minut letu hydroplánem. Tento elegantní resort s vysoce kvalitními službami navštěvují nejen páry na romantické dovolené, ale také rodiny s dětmi. Prostorné vily s moderním vybavením poskytují hostům soukromí a prostředí ideální pro ničím nerušenou relaxaci. Nezbytnou součástí hotelu jsou lázně a sportovní aktivity ve vodě i na souši. Z exkurzí zejména páry ocení romantické projížďky lodí při západu slunce nebo piknik na opuštěném ostrově. 

Restaurace

Mezinárodní kuchyně formou bufetu a a-la-carte je pro hosty připravena v The Jahaz. Asijské speciality jsou hlavní nabídkou The Jing a menu s pokrmy plodů moře a ryb připravených na grilu je pro hosty připraveno v The Meeru. V každé restauraci si hosté mohou dopřát také oblíbené nápoje a koktejly.

Tématická doporučení

Rodiny s dětmi se mohou v Constance Halaveli těšit na výborný servis a pohodlí. Společné ubytování nabízí zejména plážové vily a pro děti od 4 do 12 let je denně připraven program v dětském klubu. V restauracích jsou nedílnou součástí menu také dětské pokrmy.

Hosté přijíždějící v páru uvítají romantiku a ubytování v luxusních vilách. Zejména vily nad vodou jsou vyhledávány pro soukromí a výhledy na oceán. Dlouholetí manželé mohou oslavit výročí s obnovením svatebního slibu, zatímco pro novomanžele lze naplánovat tradiční symbolický obřad s dekoracemi.
 

Vybavení:
Televize, Telefon, DVD přehrávač, Internet, Klimatizace, Minibar, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Volejbal, Jízda na tradiční lodi Dhoni při západu slunce, Výlety na opuštěné ostrovy, Fitness, Potápění, Jóga, Vodní sporty, Tenis, Bazén, Rybolov, Badminton
Služby:
Lékař, Dětský klub, Čistírna, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.