< > Skrýt obsah

Dusit Thani Maldives *****

S-Guide

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Mudhoo v atolu Baa, který je první biosférickou rezervací zařazenou na seznam světového dědictví UNESCO. Obklopen korálovými útesy a tyrkysovou lagunou resort nabízí jedinečné podmínky pro potápění a šnorchlování.

Dusit Thani Maldives dokonale spojuje eleganci, thajskou pohostinnost a originální luxusní prostředí, které je připraveno pro páry i rodiny s dětmi. Prostorné vily poskytují dostatek soukromí a pohodlí, chutná gastronomie je připravena hned ve třech restauracích a relaxace nechybí v originálních lázních umístěných v korunách stromů.

Resort je vzdálen 35 minut cesty hydroplánem od města Malé, kde se nachází mezinárodní letiště. Možnou variantou je z Male let na vnitrostátní letiště, které je od resortu vzdáleno 10 minut jízdy člunem.

 

Restaurace

Hosté mohou v resortu vybírat z pestré nabídky pokrmů. V restauraci The Market nabízí místní speciality jak na snídaní tak i na večeři.  Benjarong je připravena především thajská kuchyně a v Sea Grillu se mohou hosté těšit pokrmy z čerstvých mořských plodů. V Sala Baru a Sand Bar jsou připraveny skvělé míchané koktejly a nádherný výhled na oceán.

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Internet, Telefon, Trezor, Minibar, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Potápění, Bazén, Jízdní kola, Tenis, Fitness, Jóga, Rybolov
Služby:
Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.