< > Skrýt obsah

Okouzlující resort Finolhu se nachází na ostrově Kanufushi v atolu Baa, který pro své podmořské bohatství patří do světového dědictví UNESCO. Zejména nadšení v resortu proto budou klienti, kteří na Maledivy míří především za šnorchlováním a potápěním. Do tohoto tropického ráje se dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut letu z mezinárodního letiště v Malé nebo po 15 minutách letu z domácího letiště Dharavandhoo, po kterém následuje 20 minut jízdy motorovým člunem.

Kromě originálního designu je předností Finolhu nabídka plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně, tropické ovoce a osvěžující koktejly. Zázemí je zde i pro milovníky plážových party, nočního života a společenských akcí. Sportovní nadšenci mohou vybírat z celé řady vodních sportů i plážových her a nechybí ani relaxace ve wellness klubu The Cove, kde je k dispozici pestrá nabídka procedur a péče místních terapeutů, nejlepších v oboru wellness a spa. 

Finolhu je místem, kde se včerejší sny mění na krásné vzpomínky. Zejména spokojené zde budou páry na romantické dovolené, zábavu si zde ale užijí i rodiny s dětmi nebo skupinky přátel.

Restaurace

Hosté Finolhu si mohou vybrat z několika různých restaurací a plážových barů. Baa baa Beach Club přináší přes den fantastický gastronomický zážitek, večer se tu potom konají společenské události a tématické zábavné večery. Restaurace Kanusan má otevřenou kuchyni, hosté tak mohou přihlížet přípravě zejména asijských, ale i mezinárodních pokrmů. Ve Fish&Crab Snack jsou podávány zejména mořské speciality a oblíbené koktejly. Baahaa Grill se zaměřuje na kořeněné pokrmy a chutná jídla z grilu. Milk Bar nabízí zdravé nápoje, koktejly, džusy, exotické ovoce, ale nechybí ani zmrzlina či káva.

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Klimatizace, Telefon, Internet, Televize, Minibar
Aktivity:
Aktivity pro děti, Pilates, Meditace, Vodní sporty, Šnorchlování , Potápění, Plážové sporty, Exkurze s biologem, Jóga, Balet, Aerobik, Tenis, Fitness
Služby:
Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.