< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons Kuda Huraa *****

S-Guide

V North Male Atoll leží resort 30 minut jízdy motorovým člunem z letiště Malé International Airport.

Na okouzlujícím ostrově Kuda Huraa je pro páry a rodiny s dětmi na dosah vše pro perfektní dovolenou. Vzrušující zážitky hostům připraví šnorchlující safari se žraloky nebo plavba s delfíny. Rezervaci UNESCO u sesterského Four Seasons Langaa Giraavaru mohou hosté navštívit při cestě luxusní lodí Four Seasons Explorer a objevovat tak ještě pestřejší podmořský život. Neodmyslitelnou součástí resortu jsou vysoce kvalitní služby a výtečná gastronomie, kterou si mohou hosté vychutnávat ve čtyřech hotelových restauracích.

Restaurace

V restauraci Baraabaru mohou hosté ochutnat pokrmy indické kuchyně. Menu Reef Club je zaměřené na italské speciality a mezinárodní kuchyni mohou hosté ochutnat v Café Huraa a Kandu Grill si oblíbí zejména milovníci pokrmů z grilu, ryb a plodů moře. Nedílnou součástí gastronomie na ostrově je také „Dining Experiences“, kde jsou gurmánské zážitky servírovány na vybraném místě a zcela podle přání hostů.

Sunset Lounge je ideální místo pro koktejly a oblíbené nápoje zejména při západu slunce. 

Tématická doporučení

Pro pobyt v resortu Four Seasons Kudaa Huraa si páry mají možnost vybrat z bungalovů na pláži i nad vodou, kde si mohou v soukromí dopřát romantiku při západu či východu slunce. Relaxaci na pláži mohou hosté snadno kombinovat s uvolněním v lázních nebo při sportovních aktivitách ve vodě i na souši.  

Rodiny s dětmi naleznou v resortu společné, pohodlné ubytování ve Family Bungalovech a dvou-ložnicových suitách a množství společných aktivit. Pro děti je denně připraven zábavný program v dětském klubu a rodiče mohou využít i služby hlídání, které doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem.

Vybavení:
Internet, CD/ DVD Přehrávač, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Minibar, Klimatizace, Trezor
Aktivity:
Plaby lodí za delfíny, Potápění, Jogging, Jóga, Fitness, Kurzy vaření, Surfovací safari (Seaplane Surfing Safari), Stolní tenis, Bazén, Tenis, Piknik na pláži, Centrum podmořského života, Vodní sporty, Plavby lodí
Služby:
Dětský klub, Komorník na zavolání, Lékař, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.