< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons Landaa Giraavaru *****

S-Guide

Z letiště Malé International Airport trvá let hydroplánem do Baa Atollu necelých 45 minut. Four Seasons Resort at Landaa Giraavaru leží v oblasti biosférické rezervace UNESCO. Hosté mají proto možnost seznámit se s panenským podmořským světem, který při exkurzích ochotně představí mořští biologové. Další zajímavá místa pro potápění mohou hosté navštívit při cestě lodí Four Seasons Explorer.

Luxusní služby a elegantní prostředí na ostrov lákají páry toužící po romantice i rodiny s dětmi, které v hotelu naleznou řadu aktivit pro společně trávený čas. Výtečnou péči s relaxací si mohou hosté dopřát v hotelových lázních a gurmáni rádi ochutnají denně připravené speciality mezinárodní kuchyně čtyř hotelových restaurací.

Restaurace

Italské pochoutky mohou hosté ochutnat v restauraci Blu, zatímco hlavní nabídkou Al Barakat jsou arabské speciality. Café Landaa servíruje pokrmy s asijskou tradicí a čerstvé ryby s plody moře jsou připravovány na grilu ve Fuego Grill. Dining experiences jsou nedílnou součástí služeb. Hosté si mohou zvolit místo pro společnou večeři podle představ.

Sea Bar a Blu Bar se postarají o servis oblíbených nápojů a koktejlů z celého světa. V Shisha Bar hosté naleznou také tradiční tureckou kávu a dýmky shisha.

Tématická doporučení

Rodiče s dětmi ve Four Seasons Landaa Giraavaru najdou skvělé zázemí plné aktivit a zábavy. V dětském klubu je navíc denně připraven doprovodný program pro nejmenší. Pohodlné ubytování rodiny vyberou z rodinných vil i více-ložnicových suite.

Ostrov svou exotickou a luxusem láká hosty toužící po romantické dovolené. Společné chvíle a nerušenou relaxaci mohou páry očekávat ve vilách na pláži i nad vodou. Nesčetné množství aktivit připravených pro páry přispěje k nezapomenutelným zážitkům dovolené na Maledivách.  

Vybavení:
Trezor, CD/ DVD Přehrávač, Internet, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Telefon
Aktivity:
Fitness, Boot camp, Bazén, Tenis, Hydrolétání X-Jetpacks, Piknik na opuštěném ostrově, Plavby lodí, Centrum podmořského života, Jóga, Plavby lodí při západu slunce, Vodní sporty, Den výzkumníka manty , Volejbal, Rybolov, Aktivity pro teenagery, Romantické večeře, Jogging
Služby:
Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lékař, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.