< > Skrýt obsah

Gili Lankanfushi *****

S-Guide

Gili Lankanfushi  je atraktivní  5* resort, který na základě trvale udržitelných strategií oceňuje a respektuje krásu Malediv. Cesta do tohoto tropického ráje trvá z letiště v Malé pouhých 20 minut jízdy lodí.

Autentické prostředí se zde hostům snaží zajistit prostřednictvím ubytování v typických vilách nad mořem. Ty jsou postaveny v tradičním místním stylu za použití přírodních materiálů. Heslo Gili Lankanfushi nese význam „žádné boty, žádné noviny“. Tímto vyzívá své hosty, aby za sebou nechali starosti všedních dní a vychutnali si pohled na azurové odstíny tyrkysové laguny přímo z pohodlí vlastní vily nebo houpací sítě. Součástí dvoupodlažních vil je totiž prostorná střešní i nadvodní terasa ke slunění a osobní zábavě. K relaxaci a odpočinku láká také otevřená koupelna s výhledem na Indický oceán. Neodmyslitelná služba komorníka, jinak zvaného Mr. Friday, se postará o to, aby byl pobyt hostů co nejpříjemnější.

V Gili Lankunfushi čeká na hosty bohatá škála nejčerstvějších mořských plodů, které jsou loveny za použití tradičních maledivských technik. Při tematických večerech je možné plně zakusit chuť ostrovního života.

 

Restaurace

Gili Lankanfushi  se pyšní kuchyní velmi vysoké úrovně, ve které jsou zastoupeny zejména ryby a čerstvé mořské plody. Zajímavostí je, že si zde v organické zahradě pěstují vlastní zeleninu a bylinky, díky kterým má jídlo jedinečnou chuť.

 V Main Restaurant jsou denně pořádány tematické večery, kdy mohou hosté ochutnat speciality místní i srílanské kuchyně, středomořské pokrmy, mořské plody nebo asijské speciality. V klidném prostředí Sea Japanese Restaurant s výhledem na moře si hosté mohou dopřát japonské degustační menu a prvotřídní saké. V resortu se nachází také vinný sklípek, kde se pořádají ochutnávky vína a sýrů. Milovníci sladkostí by neměli minout místní čokoládovou jeskyni. Koktejly a občerstvení jsou podávány v Overwater baru. Je zde také možnost nechat si připravit privátní večeři od kuchaře přímo ve své vile.

Tématická doporučení

Vybavení:
Audio/ Video systém, Televize, Internet, Minibar, Trezor, Klimatizace
Aktivity:
Pozorování delfínů, Jóga, Potápění, Výlety lodí, Exkurze s biologem, Meditace, Kajaky, Vodní sporty, Degustace vína, Surfování, Tenis, Jogging, Šnorchlování , Fitness, Jízdní kola
Služby:
Kino, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Komorník

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.