< > Skrýt obsah

Hideaway Beach Resort & Spa *****

S-Guide

Hideaway Beach Resort and Spa je skvělým místem pro klienty, kteří očekávají skutečný luxus a ten nejlepší standard. Prostor a soukromí jsou charakteristickým znakem resortu, jehož součástí jsou pláže s jemným bělavým pískem a jedny z největších vil a na Maledivách.

Čtyři restaurace a bary nabízí hostům svět gurmánských zážitků včetně sestavených pokrmů zcela na míru. Jedinečné zážitky pak nabízí i aktivity v hotelu, ať už se během dovolené budete věnovat šnorchlování, sportu, exkurzím nebo jiným aktivitám na ostrově a jeho okolí.

Hideaway Beach Resort je vzdálen přibližně 75 minut cesty hydroplánem z hlavního ostrova Male. Mezinárodní letiště Hanimaadho International Airport je z hotelu snadno dostupné motorovým člunem, cesta zabere asi 25 minut. Protože resort nabízí kotviště pro majitele jachet, je samozřejmostí i možnost připlout vlastní jachtou.  

 

Restaurace

Pro hosty je v resortu k dispozici poměrně pestrý výběr pokrmů a restaurací. V Sunset Pool Cafe můžete ochutnat jak asijské tak evropské speciality během celého dne. Restaurace Matheefaru nabízí zážitek jak ve formě skvělých pokrmů tak i výhledem na lagunu. Meer Bar & Grill se nachází u pláže a nabízí výběr z mnoha koktejlů a alkoholických i nealkoholických nápojů. V restauraci Samsara pak můžete ochutnat indické speciality. Jako variantu resort nabízí také romantický piknik pod hvězdami nebo večeři přímo do soukromí vaší vily.

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Internet, Telefon, DVD přehrávač, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Televize
Aktivity:
Potápění, Vodní sporty, Tenis, Jízdní kola
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.