< > Skrýt obsah

Hurawalhi Maldives *****

S-Guide

Resort Hurawalhi je umístěný na soukromém korálovém ostrově a je obklopen Indickým oceánem. Ostrov náleží k nedotčenému atolu Lhaviyani a je dokonalým propojením mezi komfortem a dobrodružstvím. Oslnivá nádhera přírody a znamenitý design vytváří příběh o tropickém ráji, kde se stane vaše dovolená nezapomenutelnou.

Bílé nedotčené pláže a průzračná voda Indického oceánu jsou společně s luxusním prostředím resortu idylickým místem pro dovolenou na Maledivách. Hurawalhi nabízí soukromí, stejně jako gurmánské zážitky, noční zábavu v jediném nonstop otevřeném baru na Maledivách s živou hudbou a možnost navštívit jednu z největších prosklených podvodních restauraci světa. Hurawalhi je tak ideálním místem pro páry, pobyt je možný až od patnácti let. 
 
5* luxusní Hurawalhi se nachází přibližně 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.
 

Restaurace

Pod mořskou hladinou, v hloubce 5,8 metru, v restauraci příznačně nazvané 5.8 Undersea Restaurant, si mohou hosté dopřát pokrmy v jedné z největší celoprosklené podvodní restauraci na světě. Návštěvníky čeká unikátní menu sestavené z lokálních plodů moře.

Pro milovníky asijské kuchyně a nádherných výhledů je ideální Kashibo Restaurant, který nabízí moderní pojetí lokálních jídel z Vietnamu, Japonska, Thajska nebo Indonésie a rozsáhlou nabídku koktejlů. Canneli Restaurant je hlavní restaurací resortu a nabízí stravování formou bufetu a možnost venkovního i vnitřního posezení.
 
Pro romantické rande se skleničkou šampaňského při západu slunce je ideální Champagne Pavilion, kde se hosté mohou kochat výhledem na Dream Island, privátní ostrůvek patřící k resortu.
Coco Bar je hostům k dispozici celý den i celou noc a nabízí široký výběr koktejlů, živou hudbu nebo DJe a nekonečný bazén s výhledem na moře.
 
Vybavení:
Podložky pro cvičení jógy, PC a fax, Zařízení na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávač, Telefon, Minibar, Televize, Zařízení na přípravu kávy, Bar, Internet
Aktivity:
Bazén pro dospělé, Kulečník, Plavby lodí, Rybolov, Vodní sporty, Plavby lodí při východu a západu slunce, Fitness, Plážové sporty, Volejbal, Jóga, Posilovna, Lety hydroplánem, Šnorchlování , Meditace, Plavání, Paddleboarding, Bazén, Kánoe, Romantické večeře, Plaby lodí za delfíny, Jízdní kola, Potápění, Jogging, Kajaky, Piknik na pláži, Pozorování delfínů, Tenis
Služby:
Spa, Fotograf, Masáže, Kosmetika , Pedikúra, Kuchař, Lázně, Kadeřník , Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lékař, Relaxační zóna, Hotelová lodní doprava, Komorník na zavolání, Konferenční centrum

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.