< > Skrýt obsah

Jumeirah Vittaveli *****

S-Guide

Okouzlující resort Jumeirah Vittaveli se nachází na ostrově Bolifushi, který je součástí atolu South Male. Resort zajišťuje pro své klienty dopravu luxusním motorizovaným katamaránem a cesta z mezinárodního letiště v Malé trvá asi 20 minut.

Klienti mohou v Juemirah Vittaveli využít ubytování v krásných plážových nebo nadvodních vilách s privátním bazénem a přímým vstupem na pláž nebo do laguny. Dokonalé soukromí pak nabízí samostatně stojící Ocean Suites, které jsou dostupné pouze lodí. Pro nejnáročnější klienty je k dispozici mimořádná Royal Residence se soukromými lázněmi, posilovnou a restaurací.
Jumeirah Vittaveli poskytuje vynikající zázemí pro potápění a wellness. Součástí resortu je 5* potápěčské centrum a známé Talise SPA, kde si klienti mohou dopřát rozmanité procedury v asijském stylu využívající přírodní bio produkty. Každý den se v resortu provozují lekce jógy, fitness a individuální wellness programy. Najdete zde také dětský klub Kuda Koli Kid’s Klub, který patří k největším na Maledivách.
V restauracích můžete ochutnat široký výběr specialit asijské i maledivské kuchyně. Ať už hledáte romantický úkryt pro dva nebo exotické místo pro vaši rodinnou dovolenou, bude Jumeirah Vittaveli skvělou volbou.

Restaurace

Plážová restaurace Swarna prezentuje hostům bohaté dědictví indické kuchyně a vyznačuje se kreativitou a velmi působivým prostředím. Nadvodní restaurace pod hvězdami Fenesse nabízí pokrmy moderní francouzské kuchyně, zaměřené na masové a rybí speciality. Grilované pochoutky najdete v beach baru Mu a restaurace Samsara podává mezinárodní pokrmy v příjemném prostředí s výhledem na oceán.

Do baru EE můžete vyrazit na malé občerstvení nebo koktejl. Hosté si mohou užít také romantickou večeři na pláži nebo privátní snídani při východu slunce na vybraném místě resortu přesně podle jejich přání.

 

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Minibar, Telefon, Trezor, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize
Aktivity:
Bazén, Plavby lodí, Tradiční výroba kokosového oleje, Jogging, Jízdní kola, Kajaky, Rybolov, Potápění, Vodní sporty, Fitness, Ponorka - submarine, Kurzy vaření, Šnorchlování , Jóga, Meditace, Romantické večeře, Lekce cvičení s trenérem
Služby:
Masáže, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub, Katamarány

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.