< > Skrýt obsah

Kanuhura Maldives *****

S-Guide

Kanuhura leží 150 km severně od hlavního ostrova Male v atolu Lhaviyani. Resort svým hostům nabízí jedinečný a nadčasový chic zážitek v kombinaci s klidným ostrovním životem. V architektuře se zapojují místní prvky a přírodní materiály, které umocňují kouzlo pravého ráje a přírodního tropického prostředí. 

Okolí rezortu je vyhledávaným cílem pro milovníky potápění. K dispozici je nádherný venkovní bazén a centrum vodních sportů. Najdete zde také 2 osvětlené tenisové kurty a klimatizovaný kurt na squash. Pro děti je připravený dětský klub, který denně organizuje sportovní a zábavné aktivity.

Cesta z mezinárodního letiště trvá asi 40 minut letu hydroplánem. Pro maximální pohodlí hostů je na letišti k dispozici soukromá a elegantní lounge.

 

Restaurace

V restauraci A Mano se podávají pokrmy asijské a mezinárodní kuchyně formou bufetu. Bottega servíruje speciality autentické italské kuchyně doplněné sortimentem výběrových vín. Ve stylovém baru Cowry u bazénu si vychutnáte těstoviny a grilované mořské plody. Dále je zde restaurace Veli s širokou nabídkou pokrmů asijské fusion kuchyně, stolky ve stylu Yakiniku a otevřené kuchyně, nabízí zde také úžasné tandoori kuchyně z tradiční indické trouby. Restaurace Drift leží na privátním ostrůvku Jehunuhura a vychutnáte si zde grilované pochoutky v naprostém soukromí. V rezortu jsou celkem 4 bary a nepřetržitě lze využívat pokojovou službu.

 

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace, Minibar, Internet, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Trezor
Aktivity:
Jóga, Potápění, Vodní sporty, Plavby lodí při západu slunce, Stolní tenis, Plážový volejbal, Jízdní kola, Rybolov, Deskové hry , Tenis, Bazén, Fitness, Romantické večeře, Šnorchlování , Jogging, Výlety lodí
Služby:
Eko centrum, Lázně, Dětský klub, Dětská herna, Obchod se suvenýry, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Kosmetika

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.