< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Lily Beach Resort & Spa *****

S-Guide

Lily Beach Resort & Spa nabízí hostům spojení kvalitního servisu a krásného přírodního prostředí. Bílé pláže jsou ideální pro relaxaci, zatímco milovníci podmořského života se mohou těšit na šnorchlování u korálového útesu vzdáleného jen pár metrů od břehu. Poblíž ostrova se také nachází jedna z nejkrásnějších potápěčských lokalit. Oblíbenost si resort získal u hostů rovněž pro svůj all inclusive Platinum Plan, který kromě nápojů a jídla zahrnuje i řadu aktivit. 

Lily Beach leží na ostrově Huvahendhoo v jihovýchodní části atolu Ari, kam z mezinárodního letiště na Male trvá let hydroplánem 25 minut.

Restaurace

V Lily Maa mohou hosté ochutnat kuchyni z celého světa, ať už z nabídky a-la-carte nebo bufetových stolů. Gurmánské zážitky jsou připraveny v Tamarind s menu indické a čínské kuchyně. V baru The Spirit si mohou hosté dopřát oblíbené nápoje během dne i při západu slunce.  

Tématická doporučení

Ať už plánujete svatební cestu nebo romantickou dovolenou u moře, v Lily Beach najdete skvělé zázemí pro společně trávený čas. Prostorné vily nad vodou nabízí nejen krásné výhledy, ale i naprosté soukromí.

Vybavení:
Telefon, Minibar, Trezor, Televize, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Internet
Aktivity:
Stolní tenis, Bazén, Tenis, Fitness, Biliard, Potápění, Volejbal, Rybolov, Vodní sporty
Služby:
Čistírna, Lékař, Lázně, Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.