< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Lux* South Ari Atoll *****

S-Guide

Každý host přijíždějící na ostrov Dhidhoofinolhu se může těšit na vřelé přivítání a kvalitní servis. Rodiny s dětmi ocení společně trávené chvíle na pláži i při sportu a páry pro změnu soukromí a romantiku. Vášniví potápěči se mohou těšit na setkání se žraloky, nechybí však ani nejnovější atrakce zvaná flyboarding. V Lux* Maldives lze využít stravovacího programu all inclusive a ochutnat mezinárodní gastronomii až v sedmi restauracích. Resort si oblíbí hosté, kteří hledají relaxaci i ti, kdo zůstávají rádi aktivní.

Resort leží v atolu Ari na jednom z největších ostrovů na Maledivách 25 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Male.

Restaurace

V hlavní restauraci The Kitchen hosté naleznou pokrmy celosvětové kuchyně podávané formou bufetu, v East Market jsou na bufetových stolech nabízeny pokrmy kambodžské, indonéské, thajské, čínské a srí lanské kuchyně.
Z a-la-carte si mohou hosté vybrat speciality inspirované severní Afrikou a zeměmi Indického ocánu v Senses. Milovníci italské kuchyně rádi zavítají do Allegria Restaurant and Bar, zatím co sushi a jiné japonské speciality jsou hlavní nabídkou Umami. v restauraci MIXE jistě oceníte vynalézavost kuchařů při přípravě mezinárodní kuchyně. Lehké pokrmy, pizzu a saláty si mohou hosté dopřát v The Lagoon Bar nebo Veli Pool Bar & Lunch.
V hotelu nechybí ani čerstvě pražená kava v Café Lux* nebo večerní zábava v East Bar

Tématická doporučení

Lux* Maldives vřele vítá rodiny s dětmi, které se mohou těšit na nesčetné množství aktivit a všestrannou zábavu i relaxaci na bílých plážích. Denní program aktivit nadchne zejména děti a společné bydlení mohou rodiny využít v rodinných vilách nebo propojených pokojích.  

Ostrov si zamilují jak páry cestující za relaxací a sportem, tak romantici. Plážové vily a vily nad vodou hostům nabízí pohodlné ubytování pro společnou relaxaci. Aktivnější hosté se mohou věnovat sportovním aktivitám, mezi které lze určitě zahrnout potápění nebo nový flyboarding. Výjimkou není ani možnost soukromé vyjížďky na lodi Dhoni.

Vybavení:
Minibar, Televize, Klimatizace, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Trezor, Telefon, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Potápění, Jízda na tradiční lodi Dhoni při západu slunce, Jóga, Rybolov, Whale shark safari, Volejbal, Tenis, Flyboarding, Motorové čluny, Kulečník, Bazén, Stolní fotbal, Fitness, Stolní tenis, Vodní sporty, Jízdní kola
Služby:
Lázně, Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.