< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

One & Only Reethi Rah *****

S-Guide

V křišťálových vodách Indického oceánu se v resortu One & Only Reethi Rah hosté setkají s elegancí a službami nejvyšší kvality. Luxusní prostorné vily poskytují naprosté soukromí a o každé přání párů i rodin s dětmi je pečlivě postaráno. Na ostrově je prostředí ideální pro ničím nerušenou relaxaci, na své si však přijdou i milovníci sportu. Chutné pokrmy mnoha koutů světa i jedinečné speciality plodů moře jsou v restauracích denně připraveny i pro ty nejnáročnější gurmány.

Resort leží na jednom z největších ostrovů v atolu North Male Atoll 35 km od letiště Malé International Airport a transfer luxusní jachtou trvá 75 minut.

Restaurace

Hosté si na ostrově mohou vybrat z široké škály chutí a specialit. Hlavní nabídkou Reethi Restaurant je středomořská a asijská kuchyně, arabské speciality a tematické večery jsou předností restaurace Fanditha a suhi s dalšími japonskými pochoutkami je na menu v Tapasake.
Kulinářské zážitky se specialitami připravenými z čerstvých surovin a bylinek z hotelové zahrady připravují kuchaři v Chef´s Garden, naopak lehké pokrmy, saláty, ryby a plody moře na grilu jsou podávány v živé atmosféře restaurace The Beach Club at Club One.

Vína z celého světa mohou hosté vybírat v Epicure, kde jsou pořádány také degustace se someliérem. Koktejly a jiné osvěžující nápoje jsou nabídkou v Rah Bar.

Tématická doporučení

Rodiny s dětmi v resortu naleznou pohodlné ubytování ve vilách i řadu sportovních aktivit. Pestrá zábava pro nejmenší je připravena denně v dětském klubu a pro chvíle ve dvou mohou rodiče využít i služby hlídání, kterou doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem. 

Luxusní, prostorné vily poskytují naprosté soukromí, ve kterém mohou páry nerušeně relaxovat. Aktivní hosté si mohou zpestřit pobyt sportovními aktivitami a nedílnou součástí resortu je také romantika, kterou vyzdvihne vysoký standard služeb.

Vybavení:
Klimatizace, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Ovoce , Internet, Trezor, Telefon, Televize, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Motorové čluny, Volejbal, Jízdní kola, Vodní sporty, Potápění, Tenis, Běžecká dráha, Fitness, Bazén, Rybolov, Horolezecká stěna, Golfový simulátor, Stolní tenis, Jóga
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Čistírna, Komorník, Vybalení osobních věcí při příjezdu, Dětský klub, Lázně, Sbalení osobních věcí při odjezdu

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.